تاریخ انتشار خبر: ۵ , شهریور, ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۴:۴۵
کد خبر : 33936
عبدالمحمد جرجانی گفت:

تکرار قصه کمبود نیرو در آموزش و پرورش شهرستان دزفول

چندسالی است که آموزش و پرورش شهرستان دزفول در نبود نیروی آموزشی کافی دست و پنجه نرم می کند و نیاز به حدود ۶۰۰ نفر معلم و نیروی آموزشی دارد.

تکرار قصه کمبود نیرو در آموزش و پرورش شهرستان دزفول

به گزارش پایگاه خبری دزنا۲۴؛ عبدالمحمد جرجانی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول در خصوص همین مشکل به خبرنگار ما گفت: نیاز مدارس سطح شهرستان به معلم و نیروی آموزشی حدود ۶۰۰ نفر می باشد که در سال گذشته ۱۲۸ نفر از طریق آزمون ماده ۲۸ که مربوط به، استخدام نیروهای سایر دانشگاه ها و مراکز آموزشی می باشد، انتخاب شدند.

عبدالمحمد جرجانی افزود: ۷۰ نیروی نهضت سواد آموزی که پیش از سال ۹۲ با آموزش و پرورش همکاری داشته اند و ۳۰ نفر از دانشگاه فرهنگیان برای سال تحصیلی ۹۸ جذب خواهند شد اما با این حال باز هم دچار کمبود نیرو در آموزش و پرورش دزفول هستیم.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش دزفول در خصوص جذب نیروهای خدماتی آموزش و پرورش، اذعان کرد: طبق آماری که از سراسر کشور جمع آوری شد، جذب حدود ۵ هزار نفر نیروی خدماتی در دستور کار قرار گرفت که از این تعداد سهمیه شهرستان دزفول ۱۵ نفر با جنسیت مرد میباشد.

جرجانی بیان داشت: اسامی ۶۵۰ نفر نیروی خدماتی واجد شرایط در شهرستان دزفول از طریق آموزش و پرورش استان خوزستان به وزارت آموزش و پرورش ارسال شده، اما از چگونگی انتخاب و نحوه جذب نیروها هیچ آیین‌نامه‌ای دریافت نشده است.

انتهای پیام/۸۱۲
منبع: دزنا۲۴
خبرنگار: مریم صاحب محمدی

اشتراک مطلب با :