تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , مرداد, ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۴:۵۴
کد خبر : 33930

بازدید معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی استان از بیمارستان تامین اجتماعی دزفول

امروز دوشنبه ۲۸ مردادماه صادق جلیلی معاونت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان به همراه نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی، از روند تکمیل پروژه بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان دزفول بازدید کرد.

بازدید معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی استان از  بیمارستان تامین اجتماعی دزفول

به گزارش دزنا ۲۴؛ صادق جلیلی در حاشیه این بازدید ضمن بیان اینکه در استان حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر یعنی ۶۰ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: در خصوص مشکلات تاسیس بیمارستان با مسئولین شهرستان دزفول رایزنی های صورت گرفته که به حمدالله نتایج خوبی در راستای موافقت با تسهیل در روند افتتاح این مجموعه به دست آمده و امیدواریم در دهه فجر سال جاری بیمارستان ۹۶ تختخوابی تامین اجتماعی شهرستان به بهره برداری برسد.

جلیلی افزود: یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال بودجه برای ساخت بیمارستان جذب شد و تا به امروز تمامی اعتبارات جهت افتتاح پروژه تامین شده و کار فیزیکی بیمارستان حدود ۹۳ درصد پیشرفت داشته است؛ همچنین تأمین تجهیزات پزشکی در حال انجام است که پس از پایان کار ساختمان، نصب تجهیزات آغاز خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه پروژه بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان دزفول یکی از بهترین پروژه های تامین اجتماعی استان می باشد، بیان داشت: بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان دزفول هشتمین بیمارستان تامین اجتماعی استان می باشد که در تلاشیم نهمین بیمارستان هم در آبادان افتتاح نماییم.

معاونت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان اظهار کرد: بیمارستان ۹۶ تختخوابی تامین اجتماعی شهرستان دزفول دارای چهار طبقه با بخش‌های مختلف از جمله سی تی اسکن، رادیولوژی، فیزیوتراپی، اورژانس، درمانگاه عمومی، بخش بستری و سایر بخش ها می باشد.

عباس پاپی زاده نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان دزفول که از نظر جمعیت دومین شهر استان خوزستان می باشد، فاقد بیمارستان تامین اجتماعی بوده این در حالی است که حدود ۲۵۰ هزار نفر از جمعیت ساکن در دزفول تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.

پاپی‌زاده پس از بیان اینکه هدف از تاسیس بیمارستان تامین اجتماعی کاهش هزینه‌های درمانی است، تشریح کرد: مراسم کلنگ زنی این مراسم در سال ۹۴ اجرا شد که با مشکلات پیش بینی نشده از جمله تحریم ها و اختلاف نرخ ارز مواجه شدیم، اما با این حال پس از گذشت ۴ سال پروژه پیشرفت خوبی داشته و امیدواریم طی ماههای آتی سال جاری با همکاری سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/ ۸۱۲
خبرنگار: مریم صاحب محمدی
منبع: دزنا۲۴

اشتراک مطلب با :
,