تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اسفند, ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۱:۴۰
کد خبر : 33748
علی اشرف ظهرابی:

۵۰ هزار معلول در خوزستان صاحب خانه شدند

مدیرعامل جامعه خیرین بهزیستی استان خوزستان گفت: ۹۰ هزار معلول در استان خوزستان زیر پوشش بهزیستی هستند که ۵۰ هزار نفر از این تعداد با اعطای کمک های بلاعوض بهزستی صاحب خانه شدند.

۵۰ هزار معلول در خوزستان صاحب خانه شدند

به گزارش دزنا۲۴/علی اشرف ظهرابی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: ۳۲۰ هزار مددجو، زیرپوشش بهزیستی استان خوزستان هستند که بیشترین افراد زیرپوشش را در سطح کشور شامل می شوند.
وی با بیان اینکه ۱۵۰ مورد خدمت به مددجویان ارائه می شود، گفت: یک پنجم مددجویان زیرپوشش بهزیستی کشور در استان خوزستان هستند که خدمات ارزنده ای به آنها ارائه می شود.
مدیرعامل جامعه خیرین بهزیستی خوزستان پرداخت هزینه شهریه دانشجویی به ۲ هزار نفر و یکهزار وام اشتغالزایی را از دیگر خدمات بهزیستی خوزستان عنوان کرد و گفت: اهدای ویلچر، سمعک و دیگر نیازهای معلولان از دیگر اقدامات انجام شده در سال جاری است.
وی افزود: توزیع جهیزیه بین مددجویان خوزستان از سال ۱۳۹۵ آغاز شد که پارسال ۱۰۰ سری جهیزیه بین زوج های نیازمند اهدا شد و امسال برنامه داریم ۲۰۰ جهیزیه اهدا کنیم.
ظهرابی اظهار داشت: استان خوزستان در توزیع و اهدای جهیزیه بین نیازمندان در کشور پیش قدم است که با اجرای این اقدام نیک در استان تهران نیز چنین برنامه ای اجرا شد.
به گزارش دزنا ۵۰ جهیزیه روز چهارشنبه با حضور مدیرعامل جامعه خیرین بهزیستی استان خوزستان و مسئولان استانی و محلی به زوج های نیازمند زیرپوشش بهزیستی دزفول اهدا شد.

انتهای پیام/۸۱۲
منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :