تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اسفند, ۱۳۹۷ | ۰۰:۲۱:۵۱
کد خبر : 33720
علی افروس گفت:

ازدواج دانشجویی رتبه نخست را کسب کرد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت:‌ این واحد دانشگاهی در طرح ازدواج دانشجویی رتبه نخست را در سطح دانشگاه‌های استان خوزستان کسب کرده است.

ازدواج دانشجویی رتبه نخست را کسب کرد

به گزارش دزنا۲۴/علی افروس روز گذشته در مراسم بدرقه کاروان زیارتی مزدوجان دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت: امیدواریم این پیوند آسمانی، خجسته و مبارک برای زوجین پر از خیر و برکت باشد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در طرح ازدواج دانشجویی رتبه نخست را در دانشگاه‌های آزاد اسلامی، پیام نور، دانشگاه سراسری و دانشگاه‌های علمی کاربردی استان خوزستان کسب کرده است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول خاطرنشان کرد: ازدواج‌های دانشجویی، موجب افتخار و خرسندی بوده و آغاز زندگی مشترک یکی از تأثیرگذارترین و بهترین رویدادهای زندگی انسان‌ها است.

افروس اظهار کرد: این اتفاق خجسته و مبارک در کنار تحصیل علم اتفاقی مثبت و ناب از ازدواج‌های آسان است و این‌گونه برنامه‌ها موجب می‌شود تا فرهنگ ازدواج‌های آسان بین جوانان ترویج شود.

وی عنوان کرد: زوج‌های عزیز باید با ساده‌گرفتن بعد مالی و پرهیز از تفاخر و تجمل‌گرایی بتوانند به دوام زندگی مشترک خود کمک کنند و با الگوگرفتن از بزرگان دین، امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) زندگی مشترک و موفقی را با توکل به خداوند متعال داشته باشند.

امام جمعه دزفول نیز با تبریک میلاد فرخنده امام محمدباقر(ع) و سپاسگزاری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول که اینگونه برنامه‌ها را برای دانشجویان در سطح واحد ترویج داده است، گفت: امیدواریم شاهد بیشتر شدن ازدواج‌های دانشجویی در  خوزستان به‌ویژه شهرستان دزفول باشیم.

حجت‌الاسلام محمدعلی قاضی‌دزفولی افزود: امیدوارم زوجین زندگی خوش و خرمی در کنار هم داشته باشند و نکاتی از قبیل خواندن نماز اول وقت، حفظ ایمان، احترام به والدین و گذشت و تفاهم دوجانبه در زندگی مشترک را در زندگی خود پیاده کنند.

وی  بیان کرد: شما زوجین باید توصیه‌هایی را که مقام معظم رهبری به جوانان درباره ازدواج آسان فرموده‌اند در زندگی خود پیاده کنید تا در کنار هم بتوانید زندگی پربرکتی داشته باشید و اولاد صالحی را تحویل جامعه دهید.

انتهای پیام/۸۱۲
منبع:روابط عمومی دانشگاه آزاد دزفول

اشتراک مطلب با :