تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اسفند, ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۷:۳۱
کد خبر : 33715
عبدالمحمد جرجانی گفت:

افتتاح چهار طرح آموزشی- رفاهی و ورزشی خیّر ساز در دزفول با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول از افتتاح چهار طرح آموزشی، رفاهی و ورزشی خیرساز با صرف ۴۰ میلیاردو ۶۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

افتتاح چهار طرح آموزشی- رفاهی و ورزشی خیّر ساز در دزفول با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال

به گزارش دزنا۲۴ به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دزفول، عبدالمحمد جرجانی پیش از ظهر جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ ضمن اعلام این خبر گفت: سالن ورزشی حاج محمدعلی کامیاب واقع در هنرستان امام خمینی (ره) در یک هزار و ۵۵۰ متر مربع با اعتباری افزون بر ۱۵ میلیارد ریال توسط خیّر نیکوکار، ریسمانسنج، ساخته شده است که امروز با حضور سایر خیرین شهرستان و همچنین رئیس اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان به بهره برداری رسید.

 وی افزود: مدرسه ۶ کلاسه زنده یاد حاج رجبعلی تبارکی نیز با زیربنای یک هزار متر مربع و ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار ساخته شده است که از مهر امسال جهت بهره برداری دانش آموزان دوره ابتدایی در چرخه آموزشی قرار دارد. 

جرجانی احداث مجتمع آموزشی- رفاهی و تفریحی شادروان محمد حسین عنایت الهی با زیر بنای یک هزار و۸۰۰ متر و اعتبار ۱۲ میلیارد ریال را یکی دیگر از پروژه های خیّر ساز شهرستان دزفول معرفی کرد و افزود: این مجتمع به منظور توسعه اردوگاه دانش آموزی شهید رجایی و همچنین ارتقای جایگاه این اردوگاه در سطح کشور، در این مکان ساخته شده که با داشتن کلاس های هوشمند آموزشی، سالن اجتماعات، خوابگاه های مجهز و همچنین فضای سبز و بازی،  سالانه میزبان بسیاری از اردو ها و گردهمایی های استانی و کشوری خواهد بود.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول در پایان به توسعه ۲ کلاس خیّرساز در مدرسه حاجیه خانم گنجعلی شهایی پرداخت و گفت: این دو کلاس نیز به منظور بهبود فضای آموزشی و کاهش تراکم کلاس ها با ۱۰۰ مترمربع مساحت و صرف یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال توسط خانواده محترم پورهنگ احداث گردیده که امروز به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/۸۱۲
منبع:روابط عمومی آموزش و پرورش

اشتراک مطلب با :