تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اسفند, ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۵:۱۰
کد خبر : 33697
علی افروس گفت:

برگزاری همایش ملی مراقبت مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی در دانشگاه آزاد اسلامی دزفول

برگزاری همایش ملی مراقبت مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی در محل دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با حضور پزشکان و پرستاران سراسر کشور

برگزاری همایش ملی مراقبت مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی در دانشگاه آزاد اسلامی دزفول

به گزارش دزنا ۲۴/همایش ملی مراقبت مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی امروز با حضور پزشکان و پرستاران سراسر کشور و دکتر رضا نصیری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های کشور در دانشگاه آزاد اسلامی دزفول برگزار گردید.

علی افروس سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دزفول در گفت و گو با خبرنگار دزنا۲۴ در خصوص رویکرد و محتوای برگزاری این همایش گفت:متخصصین یک یا چند رشته تخصصی گرد هم می آیند و نتایج تحقیقات خود را در قالب مقالات علمی به تبادل می گذارند؛که در نهایت خروجی های این همایشات اگر به صورت منسجم شده در آیند برای استان و یا شهرستان میزبان پربازده خواهند بود و همچنین به این دلیل که اساس کار هر دانشگاهی تولید علم می باشد،مجموعه نتایج علمی این مقالات به نام دانشگاه برگزار کننده به ثبت خواهند رسید که دانشگاه آزاد دزفول هم امروز مفتخر به کسب این عنوان در همایشات بسیاری،شده است.

وی ضمن بیان اینکه دانشگاه آزاد دزفول برگزار کننده همایش های ملی آب،پرستاری و مامایی،برق در طی چندماه اخیر سال جاری بوده و میزبان همایش روانشناسی در سال آتی خواهد بود،اذعان کرد:این همایش دومین همایش ملی حوزه پرستاری و مامایی در دانشگاه دزفول برگزار گردیده است و اولین همایش در این زمینه مربوط به ۱۰ سال گذشته نیز می باشد.

افروس با اشاره به ملی بودن این همایش تشریح کرد:داورین و سخنرانان حاضر در این مراسم از نقاط مختلف کشور برای ارائه مقالات خود حضور بعمل آورده اند.

وی در خصوص انتخاب مقالات گفت:تعدادی از مقالات ارائه شده از سوی شرکت کنندگان توسط داوران پذیرفته شدند که از میان آن ها هم تعدادی برای حاضرین در مراسم تشریح شد.

علی افروس بیان نمود:هسته ی اصلی اجرایی این همایشات،جوانان هستند و در واقع به جوانان ما فرصت یادگیری کارهای تیمی و اجتماعی را می دهد؛همچنین از طریق تریبون های این همایشات از استعدادهای جوانان به نوعی رو نمایی خواهند شد؛یکی دیگر از تاثیرات مهم این مراسمات پیدایش اطلاعات تازه از میان مقالات ارائه شده نیز می تواند باشد که برای رشد علمی بسیار مفید خواهند بود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دزفول در پایان گفت:هرچه فضای علمی را گسترش دهیم و مشارکت جوانان و دانشجویان را در نشست ها و برنامه های علمی افزایش دهیم،طبیعتا شاهد پویایی دانشگاه ها خواهیم بود و دیدن این رشد و پویایی برای مسئولین هر دانشگاهی افتخار برانگیز می شود.

انتهای میام/۸۱۲
منبع/دزنا۲۴
خبرنگار:مریم صاحب محمدی
عکاس:کوثر کرامت خواه

اشتراک مطلب با :
, , ,