تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۹:۴۸
کد خبر : 33582
عباس پاپی زاده گفت:

مردم ما اصلی ترین و مهم ترین پشتوانه ی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

امروز کشورایران به برکت انقلاب مردمی خود امن ترین کشور منطقه می باشد و با حضور خود توانسته است نقش اول را در معادلات ژئوپلیتیک و سیاسی و اجتماعی داشته باشد.

مردم ما اصلی ترین و مهم ترین پشتوانه ی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش دزنا۲۴/عباس پاپی زاده نماینده ی شهرستان دزفول در مجلس انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار دزنا ۲۴،به مناسبت ۲۲بهمن ماه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برابر رژیم طاغوت گر شاهنشاهی گفت:چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را امسال در حالی جشن می گیریم که ۴ دهه از عمر با برکت این انقلاب عظیم با وجود مشکلات پیش رو می گذرد.

پاپی زاده بیان کرد:پس از ۸سال جنگ تحمیلی و قرار گرفتن در دوران سازندگی و ایستادگی در برابر تحریم های ناجوانمردانه ی آمریکا و متحدانش علیه ایران،کشور ما به پشتوانه ی مردم عزیزمان توانست مقابل این حجم از فشارها ایستادگی کند و انقلاب ما قوی تر از قبل پا بر جا بماند.

نماینده ی شهرستان دزفول در ادامه اذعان کرد:امروز کشورایران به برکت انقلاب مردمی خود امن ترین کشور منطقه می باشد و با حضور خود توانسته است نقش اول را در معادلات ژئوپلیتیک و سیاسی و اجتماعی داشته باشد؛که این نشان از پشتوانه ی خوب مردمی در ۴ دهه ی انقلاب بوده است؛چرا که هر نظامی با این حجم از چالش ها رو به رو می شد،بدون حمایت های مردمی نمی توانست ۴۰سال ایستادگی کند.

پاپی زاده با بیان اینکه دشمنان به دنبال فروپاشی نظام جمهوری اسلامی هستند خاطر نشان کرد:بسیاری از کشورهای بیگانه که در صدر آنان آمریکا می باشد،طراحی و عنوان کرده بودند که جمهوری اسلامی ایران ۴۰ سالگی خود را نخواهد دید اما همه ی ما دیدیم مردم با تمام مشکلات،به عنوان پشتوانه ی قوی این کشور،از تمامی آرمان های انقلاب و امام راحل حمایت می کنند و اجازه نمی دهند کشورشان توسط عوامل خارجی دستخوش سستی و ضعف شود.

عباس پاپی زاده در پایان عنوان نمود:بسیار خرسندیم که مردم ما بزرگترین و اصلی ترین و مهم ترین حامی و پشتوانه ی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

انتهای پیام/۸۱۲

منبع/دزنا۲۴

خبرنگار:مریم صاحب محمدی

اشتراک مطلب با :
, , ,