تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۶:۰۹
کد خبر : 33571
محمد حیدری گفت:

۲۲ بهمن امسال خاص تر از سال های گذشته است.

تمام تدابیر و تمهیدات لازم برای حضور حداکثری مردم دزفول در راهپیمایی ۲۲ بهمن اندیشیده شده و آماده استقبال از آنان هستیم.

۲۲ بهمن امسال خاص تر از سال های گذشته است.

به گزارش دزنا۲۴/ دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول در گفت و گو با خبرنگار دزنا۲۴،در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: شرایط امسال ما به دلیل تهدیدات دشمنان نظام و انقلاب، خاص تر از سال های گذشته است و قطعا” مردم هم این تفاوت را درک خواهند کرد و می دانند چگونه آن را خنثی نمایند.

دکتر حیدری اظهار داشت: ۲۲بهمن ماه از نظر داخلی و خارجی اهمیت های بسیاری دارد که از نظر داخلی بیانگر وحدت، انسجام و همگرایی مردم با نظام است. هر نظام سیاسی که همراهی مردم را با خود داشته باشد همواره از طول عمر بیشتری برخوردار خواهد بود و انقلاب اسلامی ما در ۴۰سالگی خود، نشان از همراهی و حمایت همه جانبه مردم را دارد، که این همدلی قطعا ادامه دار خواهد بود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول بیان کرد: مردم ما ارزش های انقلاب را ارج می نهند و به آرمان های امام راحل، شهدا و منویات رهبری پای بند هستند و فارغ از کاستی ها و نواقصی که در مسائل اقتصادی و مانند آن پیش آمده است در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد.

حیدری ادامه داد: نکته ای دیگر که در بحث مسائل داخلی وجود دارد این است که دشمن میخواهد در بین صفوف مردم تفرقه ایجاد کند و نفوذی نامیمون در بین اقشار مختلف جامعه پیدا نماید؛ همچنین از طریق سیاست تفرقه افکن و حکومت کن، که سیاست پیر استعمار است در فکر اختلاف اندازی بین آحاد مختلف مردم است که این توطئه با حضور یک رنگ مردم و در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران خنثی و با شکست مواجه خواهد شد.

محمد حیدری افزود: از نظر مواضع خارجی هم اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بسیار زیاد است و مسئله ای که امروزه رسانه های دنیا بر روی آن مانور می دهند و دشمنان انقلاب بخصوص آمریکا به آن امید بسته اند این است که القا کنند مردم ایران از نظام جمهوری اسلامی خسته و ناراضی هستند و دیگر کسی به آرمان های انقلاب پایبند نیست اما حضور در این راهپیمایی بزرگ کاملا در نقطه ی مقابل سیاست دشمنان و رسانه هایشان است.

وی گفت: حضور حداکثری مردم علاوه بر اینکه پیام وحدت را به جامعه مخابره می کند، پیام مهمش در صحنه های بین المللی، تضمین کننده امنیت ملی جمهوری اسلامی و ضامن سیاست هایش در منطقه ی خاورمیانه اعم از مبارزه با تروریسم و دفاع از کشورهای مظلوم درگیر جنگ و همچنین بی اثر نشان دادن فشار تحریم ها می باشد.

حیدری حضور مردم را برهم زننده ی تمام سیاست های ظالمانه ی دشمنان دانست، چرا که پیوستگی مردم با دولت یک پیوستگی عمیق و با معنایی می باشد و این پشتوانه ی مردمی در تمام دوره ها وجود داشته است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در خاتمه بیان داشت: تمام تدابیر و تمهیدات لازم برای حضور حداکثری مردم دزفول در راهپیمایی ۲۲ بهمن اندیشیده شده و آماده استقبال از آنان هستیم و امید است همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند، مردم امسال هم، با تمام وجود و انگیزه می آیند و برگ زرین دیگری در تاریخ حماسه ساز خود به یادگار می گذارند.

 

انتهای پیام/۸۱۲

منبع/دزنا۲۴

خبرنگار: مریم صاحب محمدی

اشتراک مطلب با :
, , ,