تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۹:۴۷
کد خبر : 33567
امام جمعه شهرستان دزفول گفت:

همه باهم با وحدت و انسجام در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهیم کرد.

مستکبرین بدانند هرچه بیشتر با ملت فهیم ایران دشمنی کنند کمتر نتیجه می بینند؛ مردم ما وقتی دشمن را میبینند در مسیری حرکت میکند دقیقا در مسیر مقابل آن قرار میگیرند و تبلیغات مسموم آن ها هیچ اثری بر ما نمی گذارد

همه باهم با وحدت و انسجام در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهیم کرد.

به گزارش دزنا۲۴/ حجت السلام و المسلمین سید محمد علی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول در گفتگو با خبرنگار دزنا ۲۴،به مناسبت جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و فرارسیدن ۲۲ بهمن ماه، جشن بزرگ ملت ایران در پیش است و امیدواریم ملت بزرگ ایران بتواند حماسه ای دیگر خلق کند و یک حرکت عظیم مردمی را به ثبت برساند.

سید محمدعلی قاضی دزفولی اظهار داشت: انقلاب و نهضت ما به واسطه ی حضور مردم به پیروزی رسید و کار بزرگ امام راحل این بود که توانست مردم را به صحنه بیاورد و رژیم طاغوت را سرنگون کند و خلف صالحش توانست با حضور مردم در عرصه های مختلف انقلاب و مبارزه با استکبار جهانی در مقابل فشار و توطئه های دشمنان بر این انقلاب استمرار بخشد؛ پس بنابراین مردم هم در پیروزی و هم در استمرار آن نقش مهم و اساسی را ایفا کنند.

امام جمعه دزفول بیان کرد: اکنون اگر بخواهیم این عظمت و میراث را که میراث امام راحل و خون شهدا می باشد و همچنین بابت آن سرمایه های فراوانی هزینه شده است را حفظ کنیم، باید مردم همانند همیشه، در صحنه حضور یابند تا این انقلاب به اهداف اصلی خود برسد.

قاضی دزفولی ادامه داد: من از تمام مردم خواهشمندم که به پاسداری از خون شهدا و عظمت ایران و نامیدی و یاس دشمنان و امیدواری دوستان ایران اسلامی همه با هم با وحدت و انسجام در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه شرکت کنیم. من مطمئن هستم که بعداز چهل سال این ملت عزیز با حضور خود معجزه می آفرینند؛ همچنین توطئه های شوم دشمن را با شکست مواجه می کنند.

امام جمعه دزفول در پایان گفت: مستکبرین بدانند هرچه بیشتر با ملت فهیم ایران دشمنی کنند کمتر نتیجه می بینند؛ مردم ما وقتی دشمن را میبینند در مسیری حرکت میکند دقیقا در مسیر مقابل آن قرار میگیرند و تبلیغات مسموم آن ها هیچ اثری بر ما نمی گذارد.

 

انتهای پیام/۸۱۲

منبع:دزنا۲۴

خبرنگار: مریم صاحب محمدی

اشتراک مطلب با :
, , ,