تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , بهمن, ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۵:۱۳
کد خبر : 33558
امام جمعه دزفول گفت:

حضور هر نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن تیری در قلب دشمن است

امام جمعه دزفول با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: حضور هر نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن تیری در قلب دشمن است.

حضور هر نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن تیری در قلب دشمن است

به گزارش دزنا۲۴/ حجت الاسلام سید محمد علی قاضی دزفولی روز چهارشنبه در دیدار سران عشایر دزفول در دفتر امام جمعه این شهر افزود: مردم باید همچون گذشته در صحنه های مختلف حضور فعالی داشته باشند.
وی گفت: ملت ایران طی ۴۰ سال گذشته با ایستادگی درمقابل دشمنان، سربلند و سرافراز به سوی آرمان های انقلاب اسلامی گام بر داشته است.
وی پیروزی انقلاب اسلامی را ثمره وحدت و همدلی همه اقشار مردم دانست و اظهار داشت: مردم با حضور گسترده در صحنه توانستند این حماسه بزرگ را خلق کنند.
امام جمعه دزفول با گرامیداشت یادو خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس افزود: شهدا جان خود را تقدیم میهن اسلامی کردند لذا همه مردم و مسئولان درمقابل آنها مسئول هستند.
وی اضافه کرد: شهدا وظایف خود را به خوبی انجام دادند و اکنون نوبت ما است تا از میراث آنها به خوبی حراست کنیم.
حجت الاسلام قاضی دزفولی گفت: امام خمینی(ره) با پشتیبانی ملت ایران توانست در سال ۱۳۵۷ حکومت ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی را کنار بزند که کار بسیار بزرگی بود.
وی با اشاره به استقبال تاریخی مردم ایران از امام خمینی(ره) در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ افزود: جوانان عاشق امام بودند همانطور که اکنون رهبر معظم انقلاب را دوست دارند.
امام جمعه دزفول افزود: پیروزی انقلاب اسلامی کار بسیار دشواری بود اما حفظ این پیروزی دشوار تر است و باید مراقب توطئه های دشمنان باشیم.
وی گفت: ۳۸ کشور در جنگ هشت ساله صدام حسین را حمایت کردند ولی ما غیر از خدا هیچ کس را نداشتیم و با خون شهدا و توکل بر خدا توانستیم دشمن را شکست دهیم.
حجت الاسلام قاضی دزفولی با بیان اینکه رژیم منحوس پهلوی بیت المال را غارت و استعمارگران را بر ما مسلط کرد، افزود: بحرین که بخشی از سرزمین ما بود در دوره پهلوی از کشور جدا شد ولی بعد از انقلاب اسلامی جوانان ما اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور جدا شود.
وی با تاکید بر لزوم وحدت مردم برای رفع مشکلات کشور گفت: دشمن می خواهد بین ما تفرقه بیاندازد لذا باید هشیار و بیدار باشیم.
امام جمعه دزفول افزود: ایران اکنون به برکت خون پاک شهدا و استقامت مردم قدرت اول منطقه است.
وی اظهار داشت: عشایر نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و شهدای بزرگواری تقدیم میهن اسلامی کردند.

انتهای پیام/۸۱۲

منبع/ایرنا

اشتراک مطلب با :