تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , بهمن, ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰:۱۴
کد خبر : 33504
مسئول ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خوزستان گفت:

یکهزار و ۱۰۰ کانون فرهنگی در مساجد خوزستان فعال است

مسئول ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خوزستان این کانون ها را سربازان کشور در مقابل جنگ نرم دشمن دانست و گفت: یکهزار و ۱۰۰ کانون فرهنگی در استان خوزستان فعال است.

یکهزار و ۱۰۰ کانون فرهنگی در مساجد خوزستان فعال است

به گزارش دزنا۲۴/حجت الاسلام مرتضی همت پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: کانون های فرهنگی هنری در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کنند و در زمینه های فرهنگی، هنری و فضای مجازی فعالیت دارند.
وی اضافه کرد: کارهای فرهنگی در فضای مساجد انجام شده ولی درخصوص مسایل هنری مانند هنرهای تجسمی، تئاتر و سرود کم کاری شده بود که به این موضوع ورود کردیم و دیروز در آئین نمازجمعه سرود انقلابی توسط حدود ۴۰ هزار نفر در سراسر کشور اجرا شد.
مسئول ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خوزستان گفت: سرود انقلابی با لباس محلی عربی و بختیاری در فرودگاه بین المللی اهواز و ۲۸ شهرستان استان خوزستان نیز اجرا شد.
وی با اشاره به اجرای طرح انقلاب به روایت هنر در دزفول اظهار داشت: طرح هر مسجد یک خبرنگار یکی دیگر از طرح های در حال اجرای کانون های مساجد است.
حجت الاسلام همت پور با بیان اینکه خبرگزاری شبستان زیرنظر ستاد عالی امور مساجد کشور فعالیت های فرهنگی و معنوی مساجد را پوشش می دهد، افزود: طرح هر مسجد یک خبرنگار توسط این خبرگزاری در حال اجرا است که تاکنون حدود ۱۰۰ نفر در این طرح آموزش های لازم را کسب کرده اند.

انتهای پیام/۸۱۲

منبع/ایرنا

اشتراک مطلب با :