تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , بهمن, ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۱:۵۸
کد خبر : 33487
هادی سعادت زاده خبر داد:

برنامه های ناحیه مقاومت دزفول در چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی

به گفته ی فرمانده ناحیه مقاومت دزفول کمیته ی اجرایی دهه فجر برای ۳۵۰ برنامه تشکیل شده است.

برنامه های ناحیه مقاومت دزفول در چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی

به گزارش دزنا۲۴/ به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی ایران و به یمن جشن ۴۰ سالگی این انقلاب، سپاه پاسداران شهرستان دزفول برنامه های ویژه ای تدارک دیده است.

امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه ۹۷ سرهنگ هادی سعادت زاده، فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان دزفول در نشست خبری با اصحاب رسانه، برخی از برنامه های شاخص را که برای این دهه ی فرخنده تدارک دیده اند را اعلام نمود.

سرهنگ هادی سعادت زاده در ابتدا پس از تسلیت ایام سوگواری فاطمیه و تقدیر و تشکر از حضور خبرنگاران در این نشست خبری گفت: امسال به کوری چشم دشمنان، جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را با شور و اشتیاق هرچه تمام برگزار خواهیم کرد.

وی در خصوص دهه فجر ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند دشمنان سعی دارند انقلاب را از یاد مردم ببرند اما دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم می آورد، سعی می کنند امام را از یاد مردم ببرند اما دهه فجر تجسم اراده و عظمت امام است؛ پس ما هم به شکرانه ی این دهه ی عزیز برنامه های ویژه ای را در نظر گرفته ایم.

سعادت زاده در خصوص این برنامه ها تشریح کرد: با تشکیل کمیته دهه فجر ۱۵۰ برنامه شاخص اجرا خواهد شد که در روز ۱۲ بهمن ماه ساعت ۹ صبح از درب پایگاه چهارم شکاری به سمت شهید آباد دزفول به یاد لحظه ی ورود امام خمینی به فرودگاه، مراسم رژه موتور سواران را خواهیم داشت و همچنین در همان روز، ساعت ۹ در مدارس زنگ انقلاب به صدا در خواهد آمد و گروهی از سخنران را، برای بازگویی خاطرات انقلاب، به مدارس سطح شهر اعزام خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول در ادامه این چنین بیان کرد: غبار روبی مزار شهدا و دیدار با ۱۰۰خانواده شهید که بصورت منسجم و همزمان صورت خواهد گرفت از برنامه های ویژه ی این دهه هستند.

سعادت زاده خاطر نشان کرد: از دیگر تدابیری که برای این دهه در نظر گرفته شده است یادواره ۸ شهید از حوزه خواهران در ۱۸بهمن ماه، یادواره شهید مدافع حرم، جاویدالاثر حاج حسین سعادت خواه در ۲۵ بهمن ماه می باشد، یادواره گروه منصورن و شهدای بخش شهیون، همچنین یادواره شهدا در مسجد غدیر و دو یادواره ی دیگر در مدارس نیز از دیگر برنامه های سپاه دزفول می باشد.

هادی سعادت زاده گفت: در ۲۱ بهمن ماه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی درمانگاه امام صادق(علیه السلام) که زیر نظر سپاه می باشد، به عموم مردم ویزیت رایگان ارائه خواهد داد؛ که این برنامه برای بزرگداشت هفته بسیج هم برگزار شد و قریب به ۷۰۰ نفر از این امکان بهره مند شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت دزفول در حوزه ورزشی هم اعلام نمودکه: در ۱۸بهمن ماه ساعت ۹صبح، مسابقه دوچرخه سواری در پارک رسالت توسط بسیج دانش آموزی برگزار می گردد؛ همچنین جام فوتسال ۴۰ را خواهیم داشت که ده تیم از میان حوزه های بسیج انتخاب شده اند و در مجموعه ۹دی سپاه به رقابت می پردازند؛ مسابقات پینگ پنگ نیز که در مجموعه ورزشی سپاه صورت می گیرد از دیگر برنامه های ورزشی این دهه می باشد.

سعادت در ادامه ی برنامه های ورزشی اعلام کرد: مسابقات استانی، تیراندازی به اهداف پروازی با توجه به ظرفیت های موجود در دزفول مانند پادگان قدس، به میزبانی شهرستان دزفول برگزار خواهند گردید.

هادی سعادت زاده در بحث پروژه های عمرانی هم گفت: ۱۰پروژه عمرانی برای دهه فجر در نظر گرفته شده است که کلنگ زنی دامپزشکی بازارگه بخش شهیون، افتتاح مسجد روستای زاویه خرسان، کلنگ زنی دو بند خاکی در روستای حسن آقا و سرتنگ بخش شهیون با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان، کلنگ زنی پروژه آبرسانی بیشه بزان، افتتاح دو پایگاه بسیج در شهر سردشت و مسجد امام خمینی و مسجد بعثت در سطح دزفول، افتتاح دو سالن ورزشی در شهر امام و میانرود، افتتاح زمین چمن در شهرک حسین کلولی، افتتاح دو مدرسه در منطقه احمد فداله با حضور سردار شاهوار، افتتاح مسجد جامع سردشت و افتتاح منبع آب ۷۵۰۰ لیتری بتنی در منطقه شهیون جز این برنامه ها هستند.

وی در خصوص اردوهای گروه های جهادی اذعان کرد: ۵۰۰ پایگاه بسیج داریم که انتظار می رود هر کدام از این پایگاه ها برای خود یک گروه جهادی داشته باشد اما در حاضر فقط ۲۰ گروه جهادی در دزفول داریم و از اقدامات آنان می توان به ساخت ۱۰ خانه ی مدد جویان کمیته امداد اشاره کرد.

هادی سعادت زاده در پایان به راهپیمای ۲۲بهمن اشاره کرد و گفت: پس از انجام مراسمات ایام فاطمیه و پایان آن مراسم جشن و نورافشانی به مناسبت جشن ۴۰ سالگی انقلاب برپا خواهیم کرد و در روز ۲۲بهمن همه ی بسیجیان در کنار اقشار مختلف مردم به راهپیمایی خواهند آمد.

 

انتهای پیام/۸۱۲

منبع/اختصاصی دزنا۲۴

خبرنگار:مریم صاحب محمدی

اشتراک مطلب با :
, , ,