تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , دی, ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۴:۵۰
کد خبر : 33320
حسین عیدی گفت:

۸۱ درصد جرائم خشن دزفول کشف شدند

سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول گفت: ۸۱ درصد جرائم خشن شهرستان دزفول در ۹ ماهه امسال کشف شدند.

۸۱ درصد جرائم خشن دزفول کشف شدند

به گزارش دزنا۲۴ از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ‘حسین عیدی’ در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به مطالبه به حق شهروندان، شناسایی و دستگیری سارقان و مخلان نظم و امنیت عمومی در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: با اقدامات و طرح های انتظامی و پیشگیرانه ۸۱ درصد از جرائم خشن شهرستان دزفول کشف شدند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشت.
وی با اشاره به کشف ۸۵ درصد تیراندازی ها با اجرای طرح های خلع سلاح گفت: این میزان کشف نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۶ درصد افزایش داشته است.
سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول افزود: تعداد ۱۴۵ قبضه سلاح شکاری و ۴۰ قبضه سلاح جنگی در این رابطه کشف و ۱۷۸ نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز دستگیر شدند.
وی با اشاره به کشف ۷۳ درصد سرقت های شهرستان دزفول اظهار داشت: حدود ۴۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در حوزه مبارزه با سوداگران مرگ کشف شد که حدود هشت کیلو و ۹۰۰ گرم آن مربوط به ماه جاری بود و ۶۵۵ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به اجرای طرح گشت رضویون(گشت مشترک ناجا و بسیح) در راستای برقراری نظم و امنیت گفت: شهروندان ضمن افزایش مشارکت آگاهانه خود، هشدارها و توصیه های پلیسی را در راستای پیشگیری از سرقت ها جدی بگیرند و درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق شماره  تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

انتهای پیام/۸۱۲

منبع/ایرنا

اشتراک مطلب با :