تاریخ انتشار خبر: ۹ , دی, ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۱:۱۶
کد خبر : 33169
محمد حیدری گفت:

مسئولان دزفول خدمت به مردم را شبانه روزی کنند

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: مسئولان شهرستان باید به صورت شبانه روزی در راستای خدمت رسانی به مردم و تحقق مطالبات آنها تلاش کنند.

مسئولان دزفول خدمت به مردم را شبانه روزی کنند

به گزارش دزنا۲۴:محمد حیدری روز یکشنبه در آیین معارفه رئیس آموزش و پرورش شهر سالند در فرمانداری دزفول افزود: رفتار با مدیران ادارات دزفول بدون تعارفات اداری خواهد بود لذا مدیران باید تمام تلاش خود را برای رفع محرومیت و کمک به مستضعفین و مردم بکار گیرند.
وی نظارت بر آموزش و پرورش و پیگیری مشکلات و کمبودهای این حوزه را در اولویت کاری خود دانست و اظهار داشت: نباید اجازه دهیم آموزش و پرورش به وضعیت چالش برانگیزی دچار شود.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه آموزش و پرورش کانون اندیشه ورزی است، افزود: ایجاد رضایتمندی معلمان مورد توجه و تاکید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم کیفی سازی شرایط آموزشی در آموزش و پرورش دزفول گفت: اگر نقایص آموزشی در آموزش و پرورش حل نشوند، این نقایص در دانشگاه ها نیز مشکلاتی را بوجود می آورند.
حیدری افزود: کمک های ویژه برای ارائه به دانش آموزان و دانشجویان بخش های محروم و افراد کم بضاعت اخذ شده است.
به گزارش خبرنگار ما فرهاد دینارانی در این آیین به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش شهر سالند معرفی و از زحمات محمد رحیم کریمی رئیس قبلی این اداره قدردانی شد.

 

انتهای پیام/۸۱۲

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, ,