تاریخ انتشار خبر: ۱ , اسفند, ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۸:۴۸
کد خبر : 33129

لاله های زهرایی خوش آمدید

همزمان با سالروز شهادت بانوی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا(ســـــلام الله علیه) پیکر پاک و مطهر ۸ شهید گمنام در دزفول تشییع و خاکسپاری شد. مراسم تشیع ۸ شهید گمنام دوران دفاع مقدس که در حرم مطهر حضرت سبزقبا برگزار گردید با استقبال پرشور و بی نظیر مردم شهید پرور شهرستان دزفول و برخی از مسئولین […]

لاله های زهرایی خوش آمدید

همزمان با سالروز شهادت بانوی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا(ســـــلام الله علیه) پیکر پاک و مطهر ۸ شهید گمنام در دزفول تشییع و خاکسپاری شد.

مراسم تشیع ۸ شهید گمنام دوران دفاع مقدس که در حرم مطهر حضرت سبزقبا برگزار گردید با استقبال پرشور و بی نظیر مردم شهید پرور شهرستان دزفول و برخی از مسئولین همراه بود

در ابتدای مراسم نیروهای نظامی و انتظامی حاضر در مراسم به مقام شامخ شهداء ادای احترام نمودند و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و ذکر مصیبت ام ابیها(س)، و اقامه نماز بر پیکر مطهر شهدا توسط حجت الاسلام قاضی دزفولی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه دزفول، شهدای گمنام بر روی دستان مردم پایتخت مقاومت، دزفول به طرف مکان های خاکسپاری، تشییع شدند.

پیکر پاک ۲تن از این شهداء در تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول، ۲شهید در شهر حمزه، ۲شهید در شهر چغامیش و ۲شهید در شهرک خیبر به خاک سپرده شدند.

گزارش از: مریم صاحب محمدی

اشتراک مطلب با :
, ,