تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , دی, ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۹:۲۸
کد خبر : 33124

ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی دزفول نیازمند ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:برای ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی این شهرستان بیش از ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی دزفول نیازمند ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار است

وی اضافه کرد:این بیمارستان با مشارکت مالی ۵۰ درصدی وزارت بهداشت،۲۵ درصدی بنیاد مستضعفان و ۲۵ درصدی بنیاد برکت در حال ساخت است .
پریدار به مشکل ایجاد شده در روند اجرای طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی دزفول به دلیل کمبود بودجه اشاره کرد و گفت:به علت کمبود بودجه پیشرفت پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی دزفول حدود چهار ماه به عقب افتاده ولی تلاش می کنیم چند طرح بهداشتی و درمانی تا پایان امسال تکمیل و به بهره برداری برسند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در خصوص بیمارستان تامین اجتماعی دزفول نیز گفت:این بیمارستان با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی روند ساخت را طی می کند.
بیمارستان تامین اجتماعی دزفول به عنوان آخرین بیمارستان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با پیگیری و تلاش فراوان در سال ۹۴ با تحویل زمین به پیمانکار مجوز گرفت و ساخت آن آغاز شد.
این بیمارستان در چهار طبقه به علاوه همکف در دو بلوک الف و ب در ۱۲ هزار متر مربع در دست ساخت است که طبقه همکف شامل اورژانس و درمانگاه و داروخانه می باشد.
ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول با وجود بیش از ۲۵۰ هزار بیمه شده تامین اجتماعی از مطالبات مردم این شهرستان بوده که تحقق آن نقش مهمی در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی در شمال استان خوزستان دارد. ایرنا

اشتراک مطلب با :