تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۰:۲۶
کد خبر : 33063
فرمانده نیروی انتظامی دزفول

دستگیری عامل برداشت غیرمجاز ۱۵ میلیونی در دزفول

به گزارش دزنا ۲۴” فرمانده انتظامی دزفول از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب یکی از شهروندان کرده بود، خبر داد. سرهنگ علی الهامی به خبرنگار دزنا اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز به مبلغ ۱۵ میلیون ریال از حساب بانکی وی، بررسی موضوع […]

دستگیری عامل برداشت غیرمجاز ۱۵ میلیونی در دزفول

به گزارش دزنا ۲۴” فرمانده انتظامی دزفول از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب یکی از شهروندان کرده بود، خبر داد.

سرهنگ علی الهامی به خبرنگار دزنا اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز به مبلغ ۱۵ میلیون ریال از حساب بانکی وی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا با بررسی‌های علمی یک متهم را شناسایی کردند که متهم با مشاهده مدارک مستدل و غیر قابل انکار پلیس، به برداشت مبلغ ۱۵ میلیون ریال به صورت غیرمجاز از حساب بانکی شاکی اعتراف کرد.

الهامی با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی از شهروندان خواست که با توجه به افزایش خدمات از طریق اینترنت و به منظور پیشگیری از سوءاستفاده افراد سودجو، از در اختیار قرار دادن مشخصات حساب بانکی و رمز دوم کارت خود به دیگران خودداری کنند.

اشتراک مطلب با :