تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۰:۵۳
کد خبر : 32769
محمد باقر حنطوش زاده گفت:

فیلم سینمایی هنرمند دزفولی به جشنواره بین المللی داکا راه یافت

رئیس انجمن سینمای جوان دزفول گفت:فیلم سینمایی ‘ آبجی ‘ به کارگردانی مرجان اشرفی زاده هنرمند دزفولی در جشنواره بین المللی داکا پذیرفته شده است.

فیلم سینمایی هنرمند دزفولی به جشنواره بین المللی داکا راه یافت

به گزارش دزنا۲۴//محمدباقر حنطوش زاده روز چهارشنبه به دزنا۲۴افزود:فیلم سینمایی آبجی که نخستین تجربه بلند مرجان اشرفی زاده هنرمند دزفولی به شمار می رود در بخش مسابقه چهاردهمین جشنواره بین المللی داکا در بنگلادش نمایش داده می شود.
وی افزود:تهیه کنندگی این فیلم سینمایی بر عهده محمدحسین قاسمی می باشد که در جشنواره فیلم داکا که از تاریخ ۲۳ دیماه تا یکم بهمن ماه برگزار می شود به نمایش درمی آید.

حنطوش زاده با بیان اینکه گلاب آدینه در این فیلم سینمایی به ایفای نقش می پردازد گفت:مرجان اشرفی زاده متولد و بزرگ شده دزفول می باشد که در سال ۷۶ هنرجوی سینمای جوان دزفول بوده و پس از قبولی در رشته کارشناسی رشته سینما ساکن تهران شده است.

وی گفت:این هنرمند دزفولی در مدت تحصیل چند فیلم کوتاه تولید کرده و فیلم های وی در چندین جشنواره ملی و بین المللی اکران شده است.

حنطوش زاده افزود:این هنرمند دزفولی علاوه بر فیلم های کوتاه ۳ تله فیلم نیز ساخته است .
رئیس انجمن سینمای جوان دزفول اضافه کرد:فیلم های ساخته این هنرمند دزفولی در سالهای گذشته عنوان های بهترین فیلم داستانی و فیلم مستند را در جشنواره های فیلم کوتاه کسب کرده است و چندین بار نیز داوری جشنواره های ملی و بین المللی فیلم کوتاه را برعهده داشته است.

انتهای پیام//۸۱۲
منبع//ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,