تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , آذر, ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۸:۰۷
کد خبر : 32726
مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت:

وجود ۱۰۰ مدرسه فرسوده در دزفول

مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت:حدود ۱۰۰ مدرسه در شهرستان دزفول به دلیل قدمت بالای ساخت فرسوده اند و نیازمند بازسازی می باشند.

وجود ۱۰۰ مدرسه فرسوده در دزفول

به گزارش دزنا۲۴”عبدالمحمد جرجانی دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ما گفت:این مارس که در سطح شهر و روستاهای دزفول واقع اند بعضا با قدمت بالای ۴۰ سال نیاز مبرمی به بازسازی و بهسازی دارند.
وی افزود:مدارس فرسوده دزفول در حال حاضر نیز قابل استفاده هستند ولی برای فراهم کردن محیطی استاندارد ، نشاط آور و با امکانات بیشتر نیاز است مدارس فرسوده بازسازی شوند تا دانش آموزان در محیط آموزشی بهتری تحصیل کنند.
مدیر آموزش و پرورش دزفول با اشاره به اینکه ۴۵ درصد از کل مدارس دزفول فرسوده هستند گفت:تاکنون خیرین دزفول کمکهای بسیاری جهت مدرسه سازی در این شهرستان داشته اند بطوری که کمک های آنها در سطح کشور نیز زبانزد است .
وی از خیرین شهرستان دزفول تقاضا کرد همچون گذشته یاریگر آموزش و پرورش در فراهم کردن محیط آموزشی شاد و با امکانات برای دانش آموزان باشند.
جرجانی گفت:در سفر روز جمعه معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش به دزفول مشکلات مدارس این شهرستان مطرح شد و مقرر گردید مشکلات سرمایشی و گرمایشی مدارس دزفول که ناشی از نبود امکانات از جمله گاز می باشد رفع شود.
وی گفت:برخی مدارس دزفول به دلیل مشکل مالی توانایی نصب اشتراک گاز را ندارند که امیدواریم با تخصیص اعتبار به این موضوع مشکل گرمایش آنها رفع شود.
بیش از ۷۴ هزار دانش آموز در مدارس دزفول به تحصیل مشغولند.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,