تاریخ انتشار خبر: ۴ , آذر, ۱۳۹۵ | ۱۱:۱۴:۵۳
کد خبر : 32658

قاچاقچی مواد مخدر در درگیری با پلیس کشته شد

در درگیری نیروی انتظامی با ۲ قاچاقچی مواد مخدر در جاده دزفول – شوش یک قاچاقچی کشته شد.

قاچاقچی مواد مخدر در درگیری با پلیس کشته شد

به گزارش دزنا۲۴”فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با تایید تعقیب و گریز صورت گرفته برای دستگیری این قاچاقچیان  گفت: در این تعقیب و گریز یکی از سوداگران مرگ کشته شده و نفر دیگر که مورد اصابت گلوله قرار گرفته به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شده است.
سرهنگ علی الهامی با تائید کشف مقادیری مواد مخدر از این افراد افزود: این حادثه تا روشن شدن همه ابعاد و شناسایی سایر افراد مرتبط با این ۲ نفر قاچاقچی همچنان در دست پیگیری انتظامی است.
وی اظهار کرد: این باند سوداگر مرگ با تلاش ماموران انتظامی دزفول و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر و فرماندهی انتظامی شهرستان شوش متلاشی شد.
سرهنگ الهامی گفت: ماموران جان بر کف نیروی انتظامی در مبارزه با سوداگران مرگ با دقت و هوشیاری وارد عمل شده و اجازه هیچگونه فرصت طلبی را به آنان نخواهد داد.
فرمانده انتظامی شهرستان شوش نیز در گفت و گو با خبرنگار ما با تائید این درگیری گفت: ۲قاچاقچی مواد مخدر که تحت تعقیب ماموران نیروی انتظامی دزفول بودند با ورود به محدوده شهرستان شوش در کمین ماموران انتظامی این شهرستان گرفتار شدند.
سرهنگ حمیدرضا بهاروند افزود: این قاچاقچیان مواد مخدر سوار بر یک دستگاه خودروی پراید در حال فرار بودند که در ورودی شهر شوش به دام پلیس افتادند.
وی افزود:۲ قاچاقچی،‌ موادمخدر را از اهواز به شمال خوزستان منتقل کرده بودند که با هوشیاری پلیس تحت تعقیب قرار گرفتند.
شهرستان های دزفول و شوش در شمال استان خوزستان قرار دارند.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , , ,