تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۱:۲۶
کد خبر : 32639
معاون فرهنگی کانون خوزستان خبر داد

کتاب «آوازهای سیب‌زمینی» مهدی مرادی فردا در دزفول نقد می‌شود

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از برگزاری جلسه نقد کتاب «آوازهای سیب‌زمینی» مهدی مرادی در شهرستان دزفول خبر داد.

کتاب «آوازهای سیب‌زمینی» مهدی مرادی فردا در دزفول نقد می‌شود

به گزارش دزنا۲۴”عزیز گل‌افشان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما با بیان اینکه کتاب «آوازهای سیب‌زمینی» مهدی مرادی فردا در دزفول نقد می‌شود اظهار کرد: هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی و تجلیل از شاعران و نویسندگان و پدیدآورندگان بومی، برنامه جلسه نقد کتاب «آوازهای سیب‌زمینی» سروده‌ مهدی مرادی، شاعر کودک و نوجوان خوزستانی صبح پنج‌شنبه ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۵ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره ۴ دزفول برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این‌که در این جلسه اعضای ادبی مراکز کانون شهرستان دزفول و اندیمشک در آن حضور خواهند داشت افزود: در بخش نخست برنامه پس از شعرخوانی مهدی مرادی از کتاب «آوازهای سیب‌زمینی» این مجموعه از نگاه اعضای ادبی کانون به نقد گذاشته می‌شود و در بخش دوم نیز آثار ادبی اعضای کانون توسط این شاعر اهوازی نقد و بررسی خواهد شد.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان اضافه کرد: مهدی مرادی شاعر خوزستانی خود عضو ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره ۲ اهواز بوده و همکاری‌های مشترکی با این نهاد فرهنگی دارد و تاکنون کتاب‌های «کلاغ سه‌شنبه»، «ساعت بدون تیک‌تاک» و «آوازهای سیب‌زمینی» را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است این نویسنده‌ خوزستانی مجموعه‌ی تازه‌ای با عنوان «رنگین‌کمان در لیوان» را در دست انتشار دارد که به نشر پیدایش سپرده است.

مجموعه شعر «کودک و نوجوان جهان» نیز کتابی است که توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای ترجمه به وی سپرده شده است.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:فارس

 

اشتراک مطلب با :
, , , ,