تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۱:۱۶:۲۵
کد خبر : 32625
رئیس سازمان حج و زیارت خوزستان:

اعتبار ویزای زوار تا روز اربعین است

رئیس سازمان حج و زیارت استان خوزستان گفت: تمام ویزاهای صادر شده تا روز اربعین اعتبار دارد.

اعتبار ویزای زوار تا روز اربعین است

به گزارش دزنا۲۴”ناصر حویزوای امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما با رد موضوع عدم صادر شدن ویزا در روز‌های پایانی مانده به روز اربعین اظهار کرد: کل زمان صدور ویزا در تمام دفاتر سراسر استان ۳۰ ساعت است و تمام دفاتر آمادگی صدور ویزا برای متقاضیان را دارد.

وی با بیان اینکه در روزهای پایانی و نزدیک شدن به روز اربعین دفاتر صدور ویزا خلوت است و مراجعه کنندگان زیادی نداریم تصریح کرد: کنسولگری اهواز، آبادان و سوسنگرد همچنان فعال هستند و امروز در یکی از کنسولگری‌ها ۱۲۰ منفیست در عرض دو ساعت صادر شد.

رئیس سازمان حج و زیارت استان خوزستان توضیح داد: بعضی از مراجعه کنندگان در روزهای پایانی برای گرفتن ویزا مراجعه می‌کنند و انتظار دارند تا پس از مراسم اربعین در عراق بمانند و این در حالی است که تمام ویزاهای صادر شده تا روز اربعین اعتبار دارد.

حویزوای تاکید کرد: ویزای صادر شده ویزای اربعین است و با توجه به اینکه روز اربعین طبق تاریخ رسمی کشور ما روز یکشنبه و در عراق روز دوشنبه است ویزای صادر شده تا روز اربعین اعتبار دارد.

وی از متقاضیان درخواست کرد: در صورت در خواست ویزا نهایتاً امروز به دفاتر صدور ویزا مراجعه کنند چرا که مراجعه در روزهای آخر هفته سبب خواهد شد با تعطیلی وزارت و تاخیر در صدور ویزا مواجه شوند.

حویزاوی گفت: به منظور پاسخ‌گویی و حل مشکلات شهروندان و اطلاع از وضعیت صدور ویزا و مشکلات احتمالی آنها موبایل خود را ۲۴ ساعت روشن گذاشته‌ام.

رئیس سازمان حج و زیارت استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: برای تامین امنیت هم‌وطنان و جلوگیری از حوادث احتمالی همچنین کنترل اوضاع ویزا صادر شده تا روز اربعین صادر شده است.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:فارس

 

اشتراک مطلب با :
, , ,