تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۲:۰۸
کد خبر : 32606
پس از کش و قوس فراوان

ساختمان کانون پرورش فکری کودکان در دزفول پلمپ شد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دزفول با تائید پلمب ساختمان قدیمی ترین کانون پرورش فکری کودکان دزفول گفت:این ساختمان با حکم قضایی پلمب شده است.

ساختمان کانون پرورش فکری کودکان در دزفول پلمپ شد

به گزارش دزنا ۲۴، ساختمان کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شماره یک دزفول در مجاورت پل شریعتی این شهر با سابقه ای ۴۰ ساله با شکایت مالک و تائید مالکیت وی از سوی دستگاه قضایی پلمب شد.
امیر عیسی زاده روز شنبه بهخبرنگار ما افزود:فردی ادعای مالکیت زمین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول را کرده بود که با تائید مالکیت وی از سوی دستگاه قضایی ، ساختمان این کانون تخلیه شد.
وی افزود:در پی تخلیه و پلمب این کانون با حکم قضایی ،این موضوع توسط فرمانداری ویژه دزفول در دست پیگیری است و تلاش می شود با وجود صدور حکم قطعی نسبت به بازپس گیری ساختمان این کانون اقدام شود تا این نهاد فرهنگی دوباره به کار خود ادامه دهد.
عیسی زاده گفت:در حال ارسال اعتراض به دیوان عالی کشور هستیم و امیدواریم کانون پرورش فکری کودک و نوجوان دزفول دوباره به فعالیت خود ادامه دهد.
مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول نیزگفت:زمین این کانون سال ۵۲ از سوی شهرداری و فرمانداری وقت اهدا و مقرر گردید تا زمانیکه به عنوان کانون پرورش فکری در اختیار کودکان و نوجوانان است به فعالیت خود ادامه دهد.
سعید گل گل با بیان اینکه در آن زمان سندی مکتوب از سوی شهرداری و فرمانداری در خصوص واگذاری زمین آن به کانون پرورش فکری تحویل داده نشده بود افزود:در حال حاضر فردی با ارایه سند و پیگیری از طریق دادگاه مدعی مالکیت زمین مذکور شده در صورتی که زمین مذکور دولتی بوده و نمی تواند مالک شخصی داشته باشد.

اشتراک مطلب با :
, ,