تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۰:۳۴
کد خبر : 32561
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول خبر داد

دستگیری ۲۳ دختر و پسر در یک مهمانی مختلط در دزفول

به گزارش دزنا ۲۴ ، سرهنگ علی الهامی در گفتگویی اختصاصی به خبرنگار دزنا در این رابطه گفت : متاسفانه در شب گذشته باخبر شدیم که تعدادی دختر و پسر که تعداد آنها بیش از ۲۰ نفر است با اجاره یک باغ در دزفول اقدام به هنجار شکنی کردند. وی گفت : صبح امروز پس […]

دستگیری ۲۳ دختر و پسر در یک مهمانی مختلط در دزفول

به گزارش دزنا ۲۴ ، سرهنگ علی الهامی در گفتگویی اختصاصی به خبرنگار دزنا در این رابطه گفت : متاسفانه در شب گذشته باخبر شدیم که تعدادی دختر و پسر که تعداد آنها بیش از ۲۰ نفر است با اجاره یک باغ در دزفول اقدام به هنجار شکنی کردند.

وی گفت : صبح امروز پس از تحقیقات اولیه و برسی با دستور قضایی نیروهای پلیس اقدام به دستگیری افراد  نمودند.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه افزود:این افراد هیچکدام ساکن دزفول نبوده و از یکی از شهرهای بزرگ اطراف به این محل برای تفریح آمده بودند .

الهامی در ادامه گفت : این جوانان که متاسفانه در سومین روز ماه صفر با اجاره این باغ اقدام به زیر پا گذاشتن ارزش های اسلامی شده بودند بدون شک با برخورد قاطع قضایی روبرو خواهند بود.

وی در ادامه گفت : مردم دزفول بدانند دزفول محل نا امنی برای مخلان نظم و امنیت و هنجار شکنان شده است و این پیگیری ها همچنان ادامه خواهد داشت.

علی الهامی فرمانده  تصریح کرد :  کلیه پرسنل پلیس  بصورت شبانه روزی در تلاش هستند تا با هر گونه  ناهنجاری اجتماعی  برخورد قاطع نمایند .

وی در ادامه گفت: با پیگیری و تلاش مالک باغ نیز که اقدام به اجاره  دادن باغ به افراد معلوم الحال کرده بود نیز دستگیر شده است .

این مقام قضایی در ادامه از شهروندان خواست درصورت مشاهده هرگونه ناهنجاری که موجب اخلال در نظم و امنیت شهر شود مراتب را به سامانه تلفن پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند .

به گزارش دزنا ۲۴”  مردم و شهروندان  دزفول ضمن تشکر از اقدام قاطع و به موقع نیروی انتظامی دزفول از دستگاه قضایی انتظار دارند تا قاطعانه با این افراد که در ماه صفر اقدام به این کار کرده اند برخورد شود.

?کانال خبر فوری دزنا

اشتراک مطلب با :
, , ,