تاریخ انتشار خبر: ۴ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۵:۴۵
کد خبر : 32444
کیومرث آریان متین گفت:

اداره ورزش و جوانان اندیمشک رتبه اول ورزش خوزستان را کسب کرد

اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک در ارزیابی استانی، رتبه اول خوزستان را به خود اختصاص داد و از سوی مدیرکل ورزش و جوانان این استان تجلیل شد.

اداره ورزش و جوانان اندیمشک رتبه اول ورزش خوزستان را کسب کرد

به گزارش دزنا۲۴//رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک روز سه شنبه در این خصوص به خبرنگارما گفت:علاوه بر اندیمشک شهرهای ایذه و آبادان نیز در حزوه ورزش و جوانان به عنوان شهرستان های برتر سطح یک خوزستان معرفی و تجلیل شدند.

کیومرث آریان متین افزود:شهرستان اندیمشک در راستای اهداف عالی ورزشی و با توجه به تعداد مدال های جهانی و کشوری، خدمات اداری،رضایتمندی عمومی همچنین ساماندهی اماکن ورزشی موفق به کسب رتبه اول استان شد.

وی اظهار کرد:در ماههای اخیر برنامه های منسجم ورزشی با هدف شکوفایی استعدادهای ورزشی در سطح اندیمشک انجام گرفته و هیات های ورزشی نیز با برنامه ریزی بهتر در حال فعالیت هستند.

وی گفت:بهره گیری از استعداد و توانمندی جوانان در هیات ها و تیم های ورزشی، ساماندهی امور جوانان و توجه به ورزش های بومی از مهمترین اولویت هایی است که در اداره ورزش و جوانان اندیمشک مورد توجه است.

آریان متین گفت:توسعه ورزش همگانی و برگزاری همایش پیاده روی، دوچرخه سواری و ورزش های پارکی نیز در دستور کار این اداره قرار دارد و پیاده روی همگانی نیز جمعه ها انجام می شود.

وی بیان کرد:برای تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی نیز با تلاش نماینده شهرستان و سایر مسئولان هماهنگی شده که در آینده نزدیک شاهد تحول در این حوزه خواهیم بود.
وی توجه به ورزش بانوان را از دیگر موارد مهم دانست و گفت:برنامه هایی برای اختصاص سالن ورزشی بانوان و حل مشکلات بانوان ورزشکار نیز برنامه ریزی شده است.
ورزشکاران اندیمشکی با درخشش در میادین جهانی و ملی به عنوان قطب رشته کشتی فرنگی شناخته می شوند.
حبیب الله اخلاقی کشتی گیر نام آور این شهرستان و دارنده ۲ مدال برنز کشتی فرنگی قهرمانی جهان، به عنوان سرپرست انستیتو کشتی منصوب شد.

انتهایپیام//۸۱۲
منبع//ایرنا

اشتراک مطلب با :
, ,