تاریخ انتشار خبر: ۴ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۴:۵۴
کد خبر : 32438
جمال الدین برفر گفت:

قطع آب مناطقی از شهر دزفول در پی حفاری شهرداری

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دزفول با تایید اینکه حفاری شهرداری موجب شکستن خط انتقال آب در منطقه شمس آباد دزفول شده است گفت:اقدام جهت تعمیر این شکستگی در حال انجام است.

قطع آب مناطقی از شهر دزفول در پی حفاری شهرداری

به گزارش دزنا۲۴//جمال الدین برفر روز سه شنبه به خبرنگار ما افزود:شهرداری دزفول دوشنبه شب اقدام به حفاری در جاده شمس آباد کرده بود که این حفاری موجب شکستن خط انتقال آب ۱۵۰ میلی متری آب در این جاده شد.

وی افزود:با بروز این حادثه که برای خط فرعی آب این منطقه پیش آمد ماموران واحد تعمیر آب و فاضلاب دزفول از صبح روز سه شنبه صبح امروز به محل اعزام شدند و در حال مرمت لوله می باشند.

برفر با اشاره به اینکه خط فرعی آب این جاده قطع شده و تنها بخشی از مشترکان این منطقه به دلیل تعمیر با قطع آب مواجه شده اند گفت:تا ظهر امروز مشکل قطع آب برطرف می شود.
شکستن خط اصلی انتقال آب شهر دزفول در اواسط مهرماه در مجاورت زیر گذر فتح المبین نیز موجب قطع آب و افت فشار بسیاری از مناطق این شهرستان شد.
در شهرستان دزفول بیش از ۱۰۵ هزار مشترک آب و ۳۳ هزار انشعاب فاضلاب وجود دارد.

دزفول دارای ۷۶۰ کیلومتر شبکه توزیع آب می باشد.
آب مورد نیاز ۱۰۵ هزار مشترک خانگی ، تجاری و صنعتی در شهر دزفول و شهرهای صفی آباد ، میانرود ، شمس آباد ، حمزه ، سالند و شهر امام و نیز ۲۰ روستای منطقه که زیر پوشش مدیریت آب و فاضلاب دزفول می باشند از طریق ۲۸ حلقه چاه عمیق تامین می شود.

انتهای پیام//۸۱۲
منبع//ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , , ,