تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۸:۵۵
کد خبر : 32321
معاون درمان تامین اجتماعی خوزستان:

روند ساخت سه بیمارستان تامین اجتماعی خوزستان مطلوب است

معاون درمان تامین اجتماعی خوزستان روند ساخت بیمارستان های تامین اجتماعی دزفول، اهواز و آبادان را مطلوب دانست و گفت: پیگیری جدی برای رفع موانع احتمالی ساخت این بیمارستان ها در حال انجام است.

روند ساخت سه بیمارستان تامین اجتماعی خوزستان مطلوب است

به گزارش دزنا۲۴”صادق جلیلی در حاشیه بازدید از روند ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به آخرین وضعیت بیمارستان های در دست ساخت تامین اجتماعی در خوزستان افزود: ساخت بیمارستان تامین اجتماعی اهواز به اتمام رسیده و نصب تاسیسات آن در حال انجام است ضمن اینکه بیمارستان تامین اجتماعی آبادان با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارای سرعت ساخت مطلوبی است.
وی با بسیار خوب توصیف کردن روند ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول پیشرفت ساخت این بیمارستان را ۳۰ درصد اعلام کرد و اظهار داشت: بیمارستان ۹۶ تختخوابی تامین اجتماعی دزفول در زمینی به مساحت پنج هکتار و زیر بنای ۱۲ هزار متر مربع طبق برنامه ریزی انجام شده دارای سرعت پیشرفت بسیار مطلوبی است.
معاون درمان اداراه کل تامین اجتماعی خوزستان بررسی و رفع موانع احتمالی ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول را هدف بازدید خود از روند ساخت این بیمارستان اعلام کرد و اظهار داشت: در این بازدید موانع احتمالی ساخت بیمارستان دزفول بررسی و اقدام لازم برای رفع این موانع برنامه ریزی شد.
جلیلی اعتبار مورد نیاز برای ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول را بالغ بر ۳۹۰ میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: زمان ساخت و بهره برداری از این بیمارستان ۲۸ ماهه ارزیابی شد که با توجه به آغاز طرح در اواخر فروردین ماه ۱۳۹۴ پیش بینی می شود تا این بیمارستان طبق برنامه ریزی صورت گرفته پایان سال ۱۳۹۶ به بهره برداری برسد.
وی با بیان اینکه بیمارستان دزفول یک بیمارستان جامع است افزود: این بیمارستان دارای چهار بخش اطفال، داخلی، زنان و بخش جراحی همچنین تمام خدمات پاراکیلینیک، آزمایشگاه، رادیولوژی، انواع جراحی و بخش مراقبت های ویژه را داراست.
معاون درمان تامین اجتماعی خوزستان ادامه داد: خدمات بیمارستانی تامین اجتماعی برای بیمه شدگان زیر پوشش این سازمان رایگان بوده ضمن اینکه این بیمارستان ها به سایر مراجعه کنندگان طبق تعرفه های بخش عمومی غیردولتی خدمات ارائه می نمایند.
جلیلی همچنین از تغییر نام ۱۴ مرکز درمانی تامین اجتماعی در خوزستان به نام شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم خبر داد و گفت: این مراکز که پیش از این فاقد نام بودند با موافقت مسئولان تامین اجتماعی کشور طی چند روز گذشته مزین به نام شهدای مدافع حرم و شهدای هشت سال دفاع مقدس شدند.
به گزارش دزنا۲۴ در آیینی با حضور معاون درمان تامین اجتماعی خوزستان و مسئولان محلی دزفول ۲ درمانگاه تامین اجتماعی دزفول به عنوان شهدای دزفول و ۴ خرداد نامگذاری شدند.
بیش از ۲۰۰ هزار نفر از جمعیت ۵۰۰ هزار نفری شهرستان دزفول زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی می باشند.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,