تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۷:۳۱
کد خبر : 32301

۲ کشته و هشت مصدوم در برخورد سه خودرو در شوش

به گزارش دزنا۲۴”رئیس فوریت های پزشکی شهرستان شوش  گفت: در این حادثه که عصر امروز در مسیر جاده نیشکر هفت تپه و کاغذ پارس رخ داد ۲ دستگاه پراید و یکدستگاه سمند با هم برخورد کردند. رضا معمارزاده افزود:۲ مرد ۴۵ و ۵۰ ساله در این تصادف جان باخته و هشت تن دیگر نیز به […]

۲ کشته و هشت مصدوم در برخورد سه خودرو در شوش

به گزارش دزنا۲۴”رئیس فوریت های پزشکی شهرستان شوش  گفت: در این حادثه که عصر امروز در مسیر جاده نیشکر هفت تپه و کاغذ پارس رخ داد ۲ دستگاه پراید و یکدستگاه سمند با هم برخورد کردند.
رضا معمارزاده افزود:۲ مرد ۴۵ و ۵۰ ساله در این تصادف جان باخته و هشت تن دیگر نیز به بیمارستان نظامی مافی شوش و بیمارستان بزرگ دزفول منتقل شدند.
وی افزود: در میان مصدومان این تصادف یک بانوی ۳۱ ساله و دختربچه ۳ ساله نیز وجود دارد که حال عمومی آنها خوب گزارش شده است.
معمار زاده افزود:این تصادف در محدوده حوض ملاس در مسیر جاده شرکتی کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و کاغذ پارس رخ داده است.
گفته می شود ۲ کشته و ۶ مصدوم این تصادف از کارگران کشت و صنعت هفت تپه می باشند که در حال بازگشت از محل کار دچار سانحه شده اند.
جاده سه راهی کارخانه قند به سمت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از جاده های حادثه خیز شهرستان شوش می باشد که به دلیل عرض کم و پیچ های خطرناک و غیر استاندارد حوادث رانندگی مرگبار در آن رو به افزایش است.
علت وقوع این تصادف از سوی پلیس راه در دست بررسی است.
شوش در شمال استان خوزستان و در فاصله ۱۰۰ کیلومتری اهواز واقع است.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , , , ,