تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۵:۳۲
کد خبر : 32283
سعادتی فرد گفت:

برگزاری جشنواره باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در دزفول

جشنواره ۲ روزه باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان به میزبانی کتابخانه آیت الله قاضی دزفول برگزار شد.

برگزاری جشنواره باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در دزفول

به گزارش دزنا۲۴//روز سه شنبه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در اختتامیه این جشنواره گفت:جشنواره کشوری باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان با هدف ترویج کتابخوانی در ۱۰ شهر کشور برگزار می شود که به دلیل اینکه سال گذشته دزفول جزو شهرهای نهایی انتخابی پایتخت کتاب کشور بود،این جشنواره در دزفول نیز برگزار شد.

نادر سعادتی فرد افزود:در این جشنواره که به مدت ۲ روز در کتابخانه آیت الله قاضی دزفول برگزار شد آموزش های لازم با حضور سه نفر از اساتید و نویسندگان کشوری در حوزه کودک و نوجوان به ۶۰ نفر از معلمان فرهنگی،کانون پرورش،کانون مساجد و و نهاد کتابخانه های دزفول ارائه شد.

وی گفت:با ارائه آموزش های لازم به این افراد طرح تربیت مربی در زمینه کودک و نوجوان اجرا شد و مربیان در خصوص کتاب وکتابخوانی آموزش های لازم را فراگرفتند.
سعادتی فرد اظهار کرد:این جشنواره تا اسفندماه ادامه دارد و طبق روند این جشنواره هر کدام از مربیانی که در این دوره آموزش های کتابخوانی را فرا گرفتند باید به ۱۵ نفر از کودکان آموزش دهند و یک باشگاه کتابخوانی تشکیل دهند.

وی افزود:در اسفندماه نیز از برگزیدگان این جشنواره در نیشابور تجلیل به عمل می آید.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول گفت:عصر دوشنبه نیز آموزش کتابخوانی به مربیان مهدهای کودک زیر نظر بهزیستی دزفول نیز ارائه شد.
جشنواره باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوانان برای نخستین بار در شهرهای پایتخت کتاب و شهرهای نامزد پایتخت کتاب برگزار شد که در استان خوزستان نیز در شهرهای دزفول، اهواز و رامهرمز برگزار شد.

انتهای پیام//۸۱۲
منبع//ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,