تاریخ انتشار خبر: ۹ , مهر, ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰:۲۹
کد خبر : 32214
سردار فضلی:

دفاع مقدس عبرتی درس آموز برای آمریکاست+عکس

جانشین سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه دفاع مقدس عبرتی درس آموز برای استکبار جهانی و آمریکاست، گفت: عناصر فاسد در دنیا باید از دفاع مقدس ملت ایران و سرنوشت صدام عبرت گرفته و بدانند که ملت ایران زیر بار ذلت نخواهد رفت.

دفاع مقدس عبرتی درس آموز برای آمریکاست+عکس

به گزارش دزنا۲۴”سردار علی فضلی در نخستین یادواره ۶۴ شهید بخش چغامیش دزفول عصر پنجشنبه در جمع هزاران نفر از مردم این بخش، دفاع مقدس و جانانه ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی را عبرتی بزرگ برای استکبار جهانی، آمریکا، آل سعود، رژیم صهیونیستی و داعش دانست و افزود: در دوران دفاع مقدس بسیج مردمی و نیروی معنویت جوانان ایران با وجود تمام کمبود امکانات سیلی محکمی به صدام و ابرقدرتها زدند.
وی قرآن، عترت و مردم را سه پایه انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: انقلاب اسلامی بر پایه مردمی استوار است که همه جان و سرمایه خود را برای دفاع از دین خدا به میدان آوردند و پیروزی های بزرگ در برابر استکبار جهانی را رقم زده اند.
جانشین سازمان بسیج مستضعفان استکبار ستیزی و دشمن ستیزی را از جمله ویژگی های برجسته ملت ایران دانست و ابراز کرد: مردم بزرگ ایران اسلامی با الهام از مکتب اباعبدالله(ع) زیر بار ظلم نرفته و در مقابل دشمنان قسم خورده ایران اسلامی و همه شیاطین با قدرت ایستاده است.
سردار فضلی با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، دزفول را پایتخت مقاومت ایران نامید و خاطر نشان کرد: دزفول مقاوم و قهرمان به الگوی آزاداندیشان گیتی تبدیل شده است.
وی با اشاره به نقش امام جمعه فقید دزفول آیت الله سید مجدالدین قاضی دزفولی در دوران دفاع مقدس و شکل دهی به مقاومت مردم دزفول گفت: نقش آیت الله قاضی در مقاومت و ایستادگی مردم دزفول زیر موشک باران و هجمه سنگین دشمن بی نظیر است.
جانشین سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اتحاد همه قوای نظامی و همه اقوام کشور در مقابل بیگانگان تاکید کرد: ارتش مقتدر جمهوری اسلامی، دریادلان بسیجی و سپاه و همچنین اقوام مختلف برای دفاع از دین خدا متحد و همدل بوده و تمام امکانات و سرمایه خود را به میدان می آورند.
سردار فضلی با اشاره به شرایط روزهای نخست جنگ تحمیلی ادامه داد: در حالی که تسلیحات و حتی وسیله نقلیه برای جا به جایی یک گردان نیرو در روزهای نخست جنگ تحمیلی وجود نداشت و اخبار سقوط شهرهای مرزی موجب ناامیدی برخی مسئولان کشور شده بود وجود پرصلابت امام(ره) و رهبری حکیمانه ایشان موجب دمیدن روح امید در جوانان و تغییر معادلات صحنه نبرد شد.
از ۲ هزار و ۶۰۰ شهید شهرستان دزفول در دفاع مقدس ۶۴ شهید متعلق به بخش چغامیش این شهرستان است.
بخش چغامیش دزفول همچنین در دفاع از حریم اهل بیت(ع) ۲ شهید مدافع حرم تقدیم کرده است.

انتهای پیام /۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,