تاریخ انتشار خبر: ۴ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۱:۱۴
کد خبر : 32121
صفربنا گفت:

برگزاری نمایشگاه “مدافعین وطن ، مدافعین حرم” بمناسبت هفته ی دفاع مقدس در دزفول

به مناسبت هفته ی دفاع مقدس حوزه های بسیج مقاومت و شهرداری دزفول برگزار میکند

برگزاری نمایشگاه “مدافعین وطن ، مدافعین حرم” بمناسبت هفته ی دفاع مقدس در دزفول

به گزارش دزنا۲۴//به مناسبت هفته ی دفاع مقدس نمایشگاه “مدافعین وطن ،مدافعین حرم”به همت حوزه های مقاومت بسیج حمزه سیدالشهدا و مالک اشتر و شهرداری دزفول در پارک دولت برپا شده است.

فرمانده ی حوزه ی مالک اشتر(ع) در این رابطه به خبرنگار دزنا۲۴ گفت: این نمایشگاه باتلاش سه ماهه ی بسیجیان حوزه های مقاومت بسیج حوزه ی حمزه ی سیدالشهدا و مالک اشتر در جهت تجهیز آن برای هفته ی دفاع مقدس آماده گردیده است.

هادی صفربنا در ادامه بیان کرد : نمایشگاه بزرگ “مدافعین وطن ،مدافعین حرم” در سه قالب میدان موانع ،غرفه هایی از جمله سلاح شناسی ،ادوات جنگی تیپ ۲۹۲ زرهی ، جنگ نرم،اقتصاد مقاومتی ، عفاف و حجاب ،پژوهشی و سایر غرفه ها و همچنین نمایش میدانی و رزمی همراه با انفجارات که در دوشب آخر هفته ی دفاع مقدس برگزر میشود ، طراحی شده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به میدان موانع که هرشب ساعت ۱۰ در این نمایشگاه برگزار میشود اظهار کرد: ما در این مسابقه دو مقوله ی ایجاد روحیه و توان رزمی نیروی بسیج را درنظر داشته ایم ضمن اینکه برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در راستای بالابردن معاومات سوالاتی را پیرامون عملیات شناسی دفاع مقدس و نیز شهدای دزفول طراحی نموده ایم.

این نمایشگاه در شب های هفته ی دفاع مقدس بعد از اذان مغرب و عشاء در ضلع شمالی پارک دولت برگزار میشود.

انتهای پیام//۸۱۲
دزنا۲۴

اشتراک مطلب با :
, , ,