تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۹:۴۶:۱۴
کد خبر : 32053
نماینده مردم اندیمشک گفت

نماینده اندیمشک:اولویت بندی اعتبارات طرح ها باید به شهرستانها واگذار شود

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که مسئولان شهری از نیازها و مطالبات مردم بیشتر آگاه اند لذا باید اولویت بندی اعتبارات و طرح ها به آنان واگذار شود.

نماینده اندیمشک:اولویت بندی اعتبارات طرح ها باید به شهرستانها واگذار شود

به گزارش دزنا۲۴،  فریدون حسنوند شنبه شب در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان اندیمشک در سالن جلسات فرمانداری افزود:اندیمشک با مشکلات زیادی مواجه و بسیاری از طرح های عمرانی در این شهرستان در سال ها اخیر نیمه تمام رها شده اند.
وی با بیان اینکه اگر طرح ها توسط اعضای کمیته برنامه ریزی اولویت بندی شوند به رفع مشکلات آنها کمک بیشتری خواهد کرد اظهار داشت:اعتبارات تعریف شده برای شهرستان ها باید بر اساس نیازها و ضرورت ها باشد.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود:با توجه به جدول اعتبارات تعریف شده برای شهرستان اندیمشک اعتقاد دارم آمارهای واقعی به استان اعلام نشده و این موضوع به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های ما در جلسه با استاندار پیگیری خواهد شد.
حسنوند گفت:بودجه بندی باید شفاف ،آسان ، همه جانبه و همه نگر باشد و از سویی مسئولان باید تلاش کنند تا اعتبار مصوب را به درستی در طرح ها هزینه کنند تا در پایان سال مردم طعم شیرین بهره برداری از طرح های نیمه تمام را بچشند.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت:روش عملکرد گذشته را قبول نداشته و فقط عملکرد جهادی به عنوان مهمترین راهبرد قابل قبول است و نوکر همه مدیران جهادی و خدمتگزار هستیم.
وی ادامه داد:مدیری که توان چانه زنی و برقراری ارتباط سازنده با مسئولان رده بالای خود را در راستای پیشبرد امور مردم نداشته باشد نیازی به مدیریت وی نیست.
حسنوند گفت:رضایتمندی مردم بسیار مهم است و باید در راستای جلب رضایت مردم شبانه روز تلاش کرد زیرا رضایت مردم ، رضایت خدا را به همراه دارد.
فرماندار شهرستان اندیمشک هم گفت:حدود ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار تملک ، ۲ درصد نفت و ماده ۱۸۰ برای شهرستان اندیمشک تعیین شده است.
پیمان جهانگیری افزود:از این رقم حدود ۱۹۰ میلیارد ریال تملک ، نفت و مابقی اعتبارات مربوط به ماده ۱۸۰ می باشند که در طرح های مختلف شهرستان اندیمشک هزینه می شوند.
وی افزود:بیش از ۸۰ درصد اعتبارات تخصیص یافته صرف تکمیل طرح هایی می شود که مراحل پایانی را طی می کنند.
فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:مدیران باید با جدیت پیگیر اعتبارات مربوطه باشند و هیچ کوتاهی در جذب اعتبارات پذیرفتنی نیست./ایرنا

اشتراک مطلب با :
, ,