تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۸:۵۴
کد خبر : 32047
خوشبخت گفت:

۲ هزارو ۳۰۰ دانش آموز و دانشجو در دزفول برای تحصیل نیازمند یاری اند

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دزفول گفت:۲ هزار و ۳۰۰ دانش آموز و دانشجوی نیازمند در این شهرستان در آستانه آغاز سال تحصیلی نیازمند کمک و یاری افراد نیکوکار و خیر هستند.

۲ هزارو ۳۰۰ دانش آموز و دانشجو در دزفول برای تحصیل نیازمند یاری اند

به گزارش دزنا۲۴//مهران خوشبخت روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان نیازمند کمک های نقدی و غیرنقدی از جمله کتاب ، لوازم التحریر و پوشاک می باشند ابراز امیدواری کرد خیرین همچون گذشته بیشترین همکاری و مساعدت را با این افراد نیازمند در آستانه بازگشایی مدارس داشته باشند.

وی اظهار کرد: یکهزار و ۷۰۰ دانش آموز و ۶۰۰ دانشجو در دزفول زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند که برای تامین هزینه تحصیل خود با مشکل مالی مواجه می باشند.

خوشبخت جمعیت زیر پوشش این کمیته را هفت هزار خانوار عنوان کرد و افزود:این خانوارها با جمعیتی بالغ بر ۱۷ هزار نفر از کمک های کمیته امداد امام خمینی (ره) بهره مندند.

وی با بیان اینکه این خانواده ها به دلیل تمکن پائین مالی نیازمند کمک خیرین و نیکوکاران هستند گفت:۶۰ درصد این خانوارها به دلیل فوت سرپرست در حال حاضر بی سرپرست می باشند و با داشتن محصل در آستانه آغاز سال تحصیل نیازمند کمک نیکوکاران هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دزفول در ادامه به برگزاری جشنواره ای در قالب جشن عاطفه ها در دزفول اشاره کرد و گفت:جشن عاطفه ها امسال به صورت جشنواره برگزار می شود که در مرحله اول که روز جمعه در چهار مرکز نیکوکاری و مساجد دزفول برگزار شد ۵۰ میلیون ریال کمک نقدی و ۶۵۰ میلیون ریال به صورت غیرنقدی جمع آوری گردید.

وی افزود:مرحله بعدی این جشنواره که با تجلیل از خیرین و نیکوکاران دزفول همراه است دهم مهرماه و همزمان با نواختن زنگ عاطفه ها در مدارس برگزار می شود.

خوشبخت گفت:پارسال ۱،۵ میلیارد ریال در جشن عاطفه ها در دزفول جمع آوری شد.

انتهای پیام//۸۱۲
منبع//ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,