تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۶:۵۲
کد خبر : 32034

مدال آور مسابقات پارالمپیک ریو در میان استقبال مردم وارد دزفول شد

علیرضا قلعه ناصری دارنده نشان نقره مسابقات پارالمپیک ریو در رشته پرتاب دیسک چهارشنبه شب در میان استقبال همشهریان خود وارد دزفول شد.

مدال آور مسابقات پارالمپیک ریو در میان استقبال مردم وارد دزفول شد

به گزارش دزنا۲۴// فرودگاه دزفول از عصر چهارشنبه شاهد حضور شهروندان و ورزش دوستانی بود که برای استقبال از قهرمان پارالمپیک ریو گرد هم آمده بودند.

معاون فرماندار دزفول ، شهردار ، رئیس اداره بهزیستی و جمعی از کارکنان اداره ورزش و جوانان در کنار خانواده علیرضا قلعه ناصری از این پهلوان با تاج گل استقبال کردند.
دارنده مدال نقره پرتاب دیسک ریو در بدو ورود به فرودگاه دزفول ضمن تجلیل از حمایت و پشتیبانی مردم و مسئولان، مدال نقره خود را به مادر خود اهدا کرد.

وی همچنین در گفت و گو با خبرنگارما گفت:با توجه به شرکت ورزشکاران از کشورهای مختلف جهان سطح مسابقات پارالمپیک بسیار بالا بود ضمن اینکه به دلیل سختگیری بسیار زیاد داوران کسب مدال نیز بسیار مشکل بود.
قلعه ناصری در این گفت و گو گله ای از کمبودها نکرد و گفت: همچنان به تمرینات خود در مجموعه ورزشی شهید مجدیان دزفول ادامه می دهم.
غلامرضا رحیمی دیگر ورزشکار دزفولی شرکت کننده در مسابقات پارالمپیک ریو در رشته ریکرو موفق به کسب نشان طلای این مسابقات شد.
پانزدهمین دوره بازی های پارالمیپک ۲۰۱۶ ریو از ۱۷ شهریورماه با شرکت ورزشکاران ۱۷۰ کشور جهان با شعار محرومیت، محدودیت نیست آغاز شده است.
بیش از چهار هزار و ۵۰۰ ورزشکار معلول و کم توان جسمی و ذهنی در این دوره از بازی های پارالمپیک حضور دارند.

انتهای پیام//۸۱۲
منبع//ایرنا

اشتراک مطلب با :
,