تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۰:۲۳
کد خبر : 31954

۲ ورزشکار دزفولی شرکت کننده در پارالمپیک ریور امروز به مصاف حریفان می روند

۲ ورزشکار دزفولی شرکت کننده در مسابقات پارالمپیک ریو عصر شنبه برای کسب مقام به مصاف حریفان می روند.

۲ ورزشکار دزفولی شرکت کننده در پارالمپیک ریور امروز به مصاف حریفان می روند

به گزارش دزنا۲۴”غلامرضا رحیمی و علیرضا قلعه ناصری ۲ ورزشکار دزفولی به همراه ماشااله طاهری مربی خود از ۱۰ شهریور برای شرکت در مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶ در برزیل به سر می برند .
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان دزفول روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:غلامرضا رحیمی در رشته تیراندازی با کمان و علیرضا قلعه ناصری در رشته پرتاب دیسک در پارالمپیک ریو شرکت کرده اند.
عباس زارع راضی افزود:غلامرضا رحیمی ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه امروز شنبه در رشته تیراندازی با تیروکمان – ریکرو مردان و علیرضا قلعه ناصری نیز ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز در رشته پرتاب دیسک به مصاف رقیبان خود می روند.
به گفته مربی این ورزشکاران ، ۲ ورزشکار دزفولی از آمادگی خوبی برای شرکت در مسابقات پارالمپیک برخوردار بوده و هر ۲ شانس کسب مدال دارند.
پانزدهمین دوره بازی های پارالمیپک ۲۰۱۶ ریو از ۱۷ شهریورماه با شرکت ورزشکاران ۱۷۰ کشور جهان با شعار محرومیت، محدودیت نیست آغاز شده است.
بیش از چهار هزار و ۵۰۰ ورزشکار معلول و کم توان جسمی و ذهنی در این دوره از بازی های پارالمپیک به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل حضور دارند.
کاروان پارالمپیکی ایران با ۱۱۱ ورزشکار در ۱۳ رشته ورزشی دو و میدانی، وزنه برداری، والیبال نشسته بانوان و آقایان، تیراندازی با کمان، تیراندازی، جودو، فوتبال پنج نفره، بسکتبال با ویلچر، شنا، قایقرانی، دوچرخه سواری و فوتبال هفت نفره در این دوره از بازی ها حضور دارند.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,