تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۱:۱۲
کد خبر : 31892
کرمی گفت:

نصب فرستنده دیجیتال در دزفول

اجرای طرح نصب فرستنده دیجیتال در دزفول با موافقت شورای اسلامی این شهر و تقبل هزینه آن از سوی شهرداری به زودی آغاز می‌شود.

نصب فرستنده دیجیتال در دزفول

به گزارس دزنا۲۴//شهردار دزفول محمد رضا کرمی نژاد اظهار داشت: شهرداری دزفول امسال و با هدف گسترش خدمات شهری و توسعه دزفول، طرح و برنامه‌های گسترده‌ای در شهرستان برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.

وی افزود: با اجرای این برنامه‌ها، شاهد توسعه شهرستان و افزایش رضایت مندی عمومی در بخش‌های مختلف و رفع محرومیت دزفول خواهیم بود و موجبات عمران و آبادانی شهرستان با همکاری بخش‌های مختلف شهری بیش از گذشته، فراهم می‌شود.

شهردار دزفول عنوان کرد: به همین جهت و با پیگیری‌های صورت گرفته و با هدف توسعه خدمات شهری و گسترش فرهنگ اسلامی و انقلابی در شهرستان، فرستنده دیجیتال دزفول در دزفول نصب می‌شود.

وی گفت: اجرای این طرح و نصب فرستنده دیجیتال در دزفول با موافقت شورای اسلامی این شهر و تقبل هزینه آن از سوی شهرداری به زودی آغاز می‌شود.

کرمی نژاد بیان کرد: برای اجرای این طرح، اعتباری در حدود ۳ میلیارد ریال در نظر گرفته شده و با نصب و راه اندازی آن مشکل دسترسی شمال استان خوزستان و شهرستان دزفول به گیرنده دیجیتال تا میزان قابل توجهی رفع می‌شود.

وی افزود: همچنین به مناسبت هفته دولت، تسریع در روند ساخت و بهره بردای از ۱۷ طرح عمرانی و خدمات شهری از جمله نوسازی میدان شیخ انصاری پس از ۵۰ سال و پل شناور دزفول مورد توجه قرار گرفته و این طرح‌ها به زودی در شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام//۸۱۲
منبع //باشگاه خبرنگاران

اشتراک مطلب با :
, ,