تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۵:۲۶
کد خبر : 31777
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دزفول گفت:

زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت فولاد دزفول اعلام شد

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دزفول گفت:آزمون استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول روز جمعه ۱۲ شهریور ماه برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت فولاد دزفول اعلام شد

به گزارش دزنا۲۴”کوروش نوروزی در گفت و گو با خبرنگار مابا بیان اینکه آزمون استخدامی این شرکت راس ساعت هشت صبح روز جمعه ۱۲ شهریورماه برگزار خواهد شد افزود: افرادی که برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند با در دست داشتن کارت ورود به جلسه می توانند در این آزمون شرکت کنند.
وی محل برگزاری آزمون را دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول عنوان کرد و افزود:در گام نخست ۲۱۴ نفر از داوطلبان استخدام در فولاد روهینا جنوب به کار گرفته خواهند شد که از این تعداد ۱۲۰ نفر دیپلم و مابقی فوق دیپلم و بالاتر هستند.
رشته های مورد نیاز مجتمع فولاد روهینا جنوب مکانیک، تاسیسات ، مدیریت بازرگانی ، متالوژی ، صنایع ، برق و تراشکاری می باشند .
تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون استخدامی این شرکت اعلام نشده است.
مجتمع فولاد روهینا جنوب در دزفول با ظرفیت تولید ۱/۵ میلیون تن محصول و اعتباری افزون بر ۳۰۰ میلیون یورو توسط بخش خصوصی در دزفول در حال ساخت می باشد که فاز نخست آن با ۹۰ درصد ،فاز دوم با ۷۰ درصد و فاز سوم با ۴۰ درصد پیشرفت درحال اجرا می باشد.
این مجتمع در زمینی به مساحت ۶۷ هکتار ساخته می شود که با تکمیل آن زمینه اشتغال برای یکهزار و ۵۰۰ نفر بصورت مستقیم و سه هزار و ۵۰۰ نفر بصورت غیرمستقیم فراهم می شود.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,