تاریخ انتشار خبر: ۹ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۱:۴۴
کد خبر : 31736
رییس انجمن سینمای جوان دزفول گفت:

ارسال ۶ فیلم هنرمندان دزفولی به قدیمی ترین جشنواره خاورمیانه

رییس انجمن سینمای جوان دزفول گفت: ۶ فیلم کوتاه ساخته هنرمندان دزفولی به قدیمی ترین جشنواره خاورمیانه ارسال شد.

ارسال ۶ فیلم هنرمندان دزفولی به قدیمی ترین جشنواره خاورمیانه

به گزارش دزنا۲۴”محمدباقر حنطوش زاده امروز در گفتگو با خبرنگار ما گفت:چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد به عنوان قدیمی ترین جشنواره خاورمیانه آبان ماه امسال در تهران برگزار می شود که ۶ فیلم ساخته هنرمندان دزفولی به این جشنواره ارسال شد.
وی گفت:فیلم ‘سبز،قرمز،آبی ‘ ساخته علی تقی گندمکار،فیلم پژواک ساخته عباس سام (خادم الرسول) ،روزی که تنها نبودم ساخته مهرداد فروهنده ،خاموشی ساخته ستاره شافی زاده ،یک ربع به دو ساخته لیلا براتی و کنده دیگر دود نمی کند ساخته محمدباقر حنطوش زاده عنوان فیلم هایی است که برای جشنواره فیلم رشد ارسال
شده است.
رئیس انجمن سینمای جوان دزفول اظهار کرد:پارسال نیز سینمای جوان دزفول با مستند صفر کیلومتر ساخته امید حنطوش زاده در بخش فیلم سازان دانش آموز حضور داشته است.
حنطوش زاده گفت:در ۱۰ سال اخیر حدود ۷۰ فیلم تولید دزفول در جشنواره های منطقه ای ،ملی و بین المللی حضور داشتند که ۲۰ تا ۳۰ درصد آنها جوایز بهترین کارگردانی، بهترین فیلم کوتاه و فیلمبرداری را از آن خود کردند.
انجمن سینمای جوان دزفول که در سال ۱۳۶۴ تاسیس شده بیش از ۱۵۰ عضو دارد که ۴۰ عضو فعال آن زیر نظر این انجمن آموزش می بینند.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , , ,