تاریخ انتشار خبر: ۶ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۶:۰۷
کد خبر : 31661
نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:

خدمت رسانی به مناطق محروم دزفول در اولویت اقدامات مسئولان است

خدمات رسانی به مناطق محروم دزفول به ویژه در دو بخش سردشت و شهیون دزفول بسیار پررنگ تر شده و در اولویت اقدامات مسئولان قرار گرفته است.

خدمت رسانی به مناطق محروم دزفول در اولویت اقدامات مسئولان است

به گزارش دزنا ۲۴” عباس پاپی زاده در حاشیه افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی و خدماتی در دو بخش محروم سردشت و شهیون دزفول،  در گفتگو یی با خبرنگار ما اظهار کرد: دو بخش سردشت و شهیون دزفول بیش از ۷۰ درصد از مساحت شهرستان را در برمی گیرند اما از ابتدایی ترین امکانات محروم هستند.

وی، آب، برق، جاده و خدمات بهداشتی و درمانی را از جمله اولویت های روستاهای این دوبخش برشمرد و افزود: با وجود اینکه دولت از نظر اعتبارات در شرایط مناسبی قرار ندارد اما در چند سال گذشته تاکنون اقدامات بسیار خوبی در دو بخش محروم و روستایی سردشت و شهیون دزفول با همت مسئولان شهرستان صورت گرفته است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عملکرد مثبت مسئولان شهرستان در  اطلاع رسانی محرومیت های مناطق روستایی دزفول موجب شد تا مسئولان استان نیز خود را درگیر این کمبودها کرده و در جهت رفع آنها تلاش کنند ضمن اینکه در سطح شهرستان نیز عزم بسیار خوبی برای ایجاد زیرساخت های خدماتی و بویژه درمانی دراین مناطق به وجود آمده است.

پاپی زاده با بیان اینکه در زمینه برق تاکنون اقدامات تاریخی و بسیار مثبتی در مناطق محروم سردشت و شهیون انجام پذیرفته است، یادآور شد: با اقدامات صورت گرفته از سوی دستگاه های اجرایی شهرستان و به ویژه مدیریت برق دزفول اکنون تا عمق ۱۲۰ کیلومتری شهرستان نیز شبکه برق احداث شده که جای تقدیر دارد.

وی یادآور شد: از سال گذشته پروژه گازرسانی به بخش سردشت آغاز شده که با تامین اعتبار خط لوله این پروژه گازی نیز احداث شد که پیش بینی می شود تا پایان سال جاری این خط لوله گاز وارد شهر سردشت و روستاهای این بخش شود.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی همچنین بیان کرد: با همت راه و شهرسازی و وزارت نفت اعتبارات خوبی برای استاندارد سازی جاده دزفول به سردشت تامین شده که پیش بینی می شود این جاده مجهز و استاندارد که عملیات اجرایی آن آغاز شده ظرف دو سال آینده به بهره برداری کامل برسد.

پاپی زاده تاکید کرد: یکی از دغدغه های مردم سردشت مشکلات بهداشتی و درمانی بود که امروز شاهد کلنگ زنی نخستین مرکز درمان بستر کشور در شهر سالند واقع در مرکز بخش محروم سردشت دزفول بودیم که پیش بینی می شود تا ۲۴ ماه آینده به بهره برداری کامل برسد.

وی در پایان گفت: متاسفانه در سال های گذشته به دلایل مختلف نسبت به مناطق محروم و روستایی دزفول بی توجهی و غفلت صورت گرفته اما نهایت تلاش ما این است که با مساعدت مسئولان شهرستان  درراستای رفع این محرومیت ها همانند مدت های گذشته گام برداریم تا مردم این مناطق  حداقل به حقوق اولیه خود برای زندگی دست یابند. / مهر

اشتراک مطلب با :
, , , ,