تاریخ انتشار خبر: ۴ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۲:۴۱
کد خبر : 31622
تقاضای عبدولی از سپاه!!!!

تقاضای عبدولی از مسئولان ⁧سپاه ⁩برای اعزام به سوریه

سعید عبدولی گفت:⁩ از مسئولان ⁧سپاه ⁩ تقاضامندم که آرزوی حضورم در ⁧سوریه ⁩و ⁧ مدافع حرم ⁩اهل بیت شدن را بر آورده کنند.

تقاضای عبدولی از مسئولان ⁧سپاه ⁩برای اعزام به سوریه

سعید عبدولی دارنده مدال برنز المپیک شامگاه چهارشنبه در مراسم یادواره شهید دانشجوی مدافع حرم احمد الیاسی حاجیوند و شهدای مدافع حرم استان خوزستان در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) اندیمشک اظهار داشت:
(( شهدا و رزمندگان مدافع حرم با شجاعت و ایستادگی مثال زدنی خود در برابر گروه‌های تکفیری و تروریستی ایستادگی کرده‌اند. می‌خواهم مدافع حرم شده و برای دفاع از کشور به سوریه اعزام شوم و به همین جهت از مسئولان سپاه کشور تقاضای پیگیری برای تحقق این خواسته را دارم. مدالم را به شهدای مدافع حرم اندیمشک تقدیم می‌کنم تا گوشه‌ای از زحمات و افتخار این رزمندگان جبران شود.))

نخستین یادواره در مراسم یادواره شهید دانشجوی مدافع حرم “احمد الیاسی حاجیوند” و شهدای مدافع حرم استان خوزستان شامگاه گذشته و با حضور پرشور مردم در حسینیه “عاشقان ثارالله(ع)” اندیمشک برگزار شد.

در این مراسم سعید عبدولی صاحب مدال برنز وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی مدال خود را به شهدای مدافع حرم اندیمشک تقدیم کرد.

این کشتی گیر ملی پوش پیش تر پس از کسب این مدال گفته بود،(( مدالم را به عنوان مهم‌ترین افتخار ورزشی عمرم را به خانواده شهدای مدافع حرم و ۵ شهید مدافع حرم اندیمشک تقدیم می‌کنم تا قدر دان شجاعت و شهامت مدافعان حرم اهل بیت (ع) باشم.))

شهید مدافع حرم و حریم اهل بیت (ع) “احمد حاجیوند الیاسی” از فعالین دانشجو و جهادگران عرصه‌ی سازندگی بود که بهمن ماه سال ۹۴ در جریان عملیات آزاد سازی مناطق شیعه نشین نبل و الزهرا در سوریه، به دست تروریست‌های تکفیری به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/ م.و

اشتراک مطلب با :
, , , ,