تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۱:۴۷
کد خبر : 31576
فرماندار دزفول:

فرماندار دزفول: برنامه های هفته دفاع مقدس محتوا محور و اثر بخش باشد

فرماندار ویژه دزفول با تاکید بر اثر بخشی برنامه های هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد:باید بجای برگزاری برنامه های سنگین و بدون نتیجه به دنبال اجرای برنامه هایی پر محتوا و اثرگذار در هفته دفاع مقدس بود.

فرماندار دزفول: برنامه های هفته دفاع مقدس محتوا محور و اثر بخش باشد

به گزارش دزنا۲۴”حبیب الله آصفی در نشست هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات فرمانداری ویژه دزفول بزرگداشت هفته دفاع مقدس را ادای دین به شهدا، امام راحل(ره) و رزمندگان، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: هر چه زمان بیشتری از دفاع مقدس می گذرد امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان نمایان می شود.
وی با اشاره به شیطنت های آمریکا در اجرای بر جام ادامه داد: با وجود شیطنت و دشمنی پیچیده دشمنان ، جمهوری اسلامی ایران با تقدیم هزاران شهید پرچم دار دفاع از مظلومان عالم است.
فرماندار ویژه دزفول شهدای مدافع حرم را ادامه دهنده راه شهدای دفاع مقدس نامید و اظهار کرد: شهدای مدافع حرم استراتژی جمهوری اسلامی ایران و حقانیت اصول ایران را در منطقه به اثبات رساندند.
آصفی گفت: هفته دفاع مقدس بهانه ای برای بازخوانی آرمان های امام راحل(ره)، انقلاب و شهداست و باید در برگزاری برنامه های این هفته آرمان های والای امام(ره) و انقلاب بازخوانی شود.
وی با اشاره به توطئه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا علیه ملت ایران گفت: آرمان انقلاب و شهدا متعلق به همه ملت ایران است و باید همه مردم و مسئولان کشور این آرمان ها را عملی کنند.
آصفی دزفول را سرزمین افتخار و شهر شهدا و ایثارگران توصیف کرد و گفت: باید ظرفیت های عظیم ، نقش و جایگاه ویژه مردم دزفول در دوران دفاع مقدس به خوبی تبیین شود.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول نیز در خصوص مکان برگزاری رژه یگان های نیروهای مسلح در روز ۳۱ شهریورماه در دزفول گفت: دزفول با وجود یگان های هوایی، زرهی، پیاده و پدافند همواره محل برگزاری رژه نیروهای مسلح در شمال خوزستان به مناسبت های مختلف بوده است.
امیر عیسی زاده افزود: به دلیل حضور گسترده یگان های نمونه نیروهای مسلح در رژه در نخستین روز از هفته دفاع مقدس در دزفول تعیین مکان مناسب برای برگزاری این رژه در دستور کار مسئولان و نیروهای مسلح قرار گرفت.
وی با اشاره به مطرح شدن موضوع جا به جایی محل برگزاری رژه نیروهای مسلح شمال خوزستان در دزفول در شورای تامین این شهرستان گفت: کمیته ای برای جا به جایی محل برگزاری رژه نیروهای مسلح در دزفول تشکیل و مکان های مختلف برای برگزاری رژه مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی امنیت و ترافیک را به عنوان ۲ موضوع مهم برای تعیین محل برگزاری رژه نیروهای مسلح در دزفول برشمرد و اظهار کرد: براساس بررسی کارشناسی هیچ یک از محل های پیشنهاد شده برای برگزاری رژه نیروهای مسلح در دزفول شاخص های ترافیکی و امنیتی بالاتری نسبت به محل فعلی در شهید آباد ندارد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول با تاکید برممکن نبودن جا به جایی رژه نیروهای مسلح در دزفول ادامه داد: با توجه به بررسی های صورت گرفته جا به جایی محل برگزاری رژه نیروهای مسلح دزفول در دزفول ممکن نیست.
رژه نیروهای مسلح در روز ارتش و هفته دفاع مقدس سالهاست که در جوار گلزار شهید آباد دزفول برگزار و با استقبال مردم نیز روبرو می شود.
از ۳۱ شهریور تا ۶ مهر به عنوان هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.

انتهای یپام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,