تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۰۳:۱۱:۰۹
کد خبر : 31531
موفقیت بزرگ برای تیم داوری ایران؛

علیرضافغانی داور فینال فوتبال المپیک ۲۰۱۶ برزیل شد

قضاوت فینال رشته فوتبال مردان المپیک ریو ۲۰۱۶بین تیم‌های برزیل و آلمان به داور ایرانی و دو همراه او سپرده شد که موفقیتی چشم گیرودلنواز برای کشور محسوب میگردد.

علیرضافغانی داور فینال فوتبال المپیک ۲۰۱۶ برزیل شد

به گزارش “دزنا۲۴”، با اینکه تیم ملی فوتبال ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو حاضر نیست اما علیرضا فغانی به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری به نمایندگی از کشورمان در این رقابت‌ها هستند.

فغانی به همراه تیم ایرانی خود در مرحله گروهی فوتبال المپیک نخستین قضاوت خود را در بازی آلمان و مکزیک انجام دادند و پس از آن بازی تیم‌های برزیل و دانمارک را داوری کردند.
حال از سوی مسؤولان برگزاری مسابقات علیرضا فغانی به عنوان داور وسط دیدار تیم‌های ملی برزیل و آلمان که قرار است فینال فوتبال المپیک را برگزار کنند قضاوت خواهد کرد و سخندان و منصوری به عنوان کمک‌های اول و دوم به همراه داوری از سنگاپور که داور چهارم است، همراه او خواهند بود.
بازی فینال فوتبال مردان المپیک ۲۰۱۶ ریو ساعت یک بامداد روز یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.
دیدار رده‌بندی نیز که روز شنبه بین تیم‌های نیجریه و هندوراس برگزار می‌شود را داورانی از کشور میزبان قضاوت می‌کنند.
قضاوت در جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۵ بین تیم‌های بارسلونا و ریور پلاته، جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ بین تیم‌های ملی کره جنوبی و استرالیا و جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۲ بین تیم‌های کورینیتانس و چلسی سه فینال مهمی بودند که فغانی در آنها داوری کرده بود و حالا در المپیک ریو و بازی برزیل و آلمان، او چهارمین فینال مهم دوران داوری خود را سوت می‌زند.
قضاوت علیرضا فغانی در این بازی مهم بطور حتم ارزنده ترین افتخار فوتبال و شاید ورزش ایران در المپیک ریو محسوب شود ،چراکه تاکنون داوری از ایران به این مهم نرسیده بود.
تیم خبری دزنا۲۴ برای تمامی عزیزان حاضر در المپیک آرزوی موفقیت وسربلندی دارد.

اشتراک مطلب با :
, , , , ,