تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۸:۱۶
کد خبر : 31500
مربی تیم دو ومیدانی جانبازان و معلولان استان خوزستان خبر داد

۲ ورزشکار دزفولی به اردوی آمادگی تیم ملی برای حضور در پارالمپیک ریو دعوت شدند

غلامرضا رحیمی و علیرضا قلعه ناصری ۲ ورزشکار دزفولی برای آمادگی حضور در مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ به اردوی آمادگی تیم ملی جانبازان و معلولان کشور دعوت شدند.

۲ ورزشکار دزفولی به اردوی آمادگی تیم ملی برای حضور در پارالمپیک ریو دعوت شدند

به گزارش دزنا۲۴”مربی تیم دو ومیدانی جانبازان و معلولان استان خوزستان گفت:پس از برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی جانبازان و معلولان کشورمان در باکو در آذربایجان ، اردوی تیم ملی در استان تهران آغاز شده و ورزشکاران در حال کسب آمادگی برای حضور در مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ می باشند.
ماشاالله طاهری افزود:غلامرضا رحیمی از دزفول در رشته تیر و کمان با مربیگری حسین امیری در اردوی تیم ملی در تهران بسر می برد و علیرضا قلعه ناصری نیز در رشته دو و میدانی با مربیگری اینجانب برای شرکت در مسابقات پارالمپیک برزیل در اردوی تیم ملی در مجموعه ورزشی انقلاب تهران حضور یافته است.
وی با اشاره به اینکه اردوی تیم ملی تا زمان اعزام ورزشکاران به ریو (۱۰ شهریورماه ) ادامه دارد گفت:علاوه بر ورزشکاران دزفولی جواد حردانی و هاشمیه متقیان در رشته دو ومیدانی از خوزستان در این اردو حضور دارند.
طاهری به آمادگی و شرایط ورزشکاران خوزستانی حاضر در اردوی تیم ملی که خود را برای شرکت در مسابقات پارالمپیک ریو آماده می کنند اشاره کرد و گفت:با توجه به توانایی علیرضا قلعه ناصری ورزشکار صاحب نام دزفولی کسب مدال طلای پارالمپیک از سوی این ورزشکار پیش بینی می شود ضمن اینکه غلامرضا رحیمی دیگر ورزشکار دزفولی نیز شانس کسب یک مدال را در مسابقات ریو دارد.
وی افزود: امیدواریم شاهد کسب ۲ مدال از سوی ورزشکاران دزفولی در مسابقات پارالمپیک برزیل باشیم.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,