تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۵:۴۱
کد خبر : 31491

کمک میلیاردی نیکوکار دزفولی به ساخت خانه داوطلب هلال احمر

نیکوکار دزفولی هزینه ساخت خانه داوطلب هلال احمر در روستای اسلام آباد این شهرستان را تقبل کرد.

کمک میلیاردی نیکوکار دزفولی به ساخت خانه داوطلب هلال احمر

به گزارش دزنا۲۴”رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دزفول روز دوشنبه در حاشیه کلنگ زنی خانه داوطلب روستای اسلام آباد در گفت و گو با خبرنگار ماگفت:این خانه داوطلب به منظور برگزاری دوره های آموزش امدادی و غیرامدادی ، فعالیت های درمانی هلال احمر ،جذب افراد نیک اندیش برای کمک به نیازمندان و سایر فعالیت های داوطلبانه ساخته می شود.
عظیم رضایی مرساق با بیان اینکه پیش از این چنین فعالیت ها و برنامه هایی در مساجد و حسینیه های سطح شهرستان دزفول برگزار می شد افزود: خانه داوطلب هلال احمر روستای اسلام آباد با کمک مالی نیکوکار دزفولی ساخته می شود.
وی گفت:زمینی به مساحت ۲۰۰ مترمربع از سوی دهیاری اسلام آباد به ساخت خانه داوطلب اختصاص یافت و حاج محمدعلی خلف حسینی از نیکوکاران این روستا هزینه ساخت طبقه اول آنرا با بیش از یک میلیارد ریال تقبل کرد.
رضایی مرساق اظهار کرد:طبقه اول خانه داوطلب هلال احمر روستای اسلام آباد به عنوان نخستین خانه داوطلب هلال احمر دزفول با زیربنای ۱۲۰ متر در مدت یکسال ساخته می شود.
وی گفت:در صورت استقبال اهالی دیگر روستاهای دزفول جمعیت هلال احمر آماده همکاری با نیکوکاران برای ارائه خدمات و فعالیت های مربوطه است.
جمعیت هلال احمر دزفول بیش از سه هزار نفر عضو دارد که از این تعداد ۵۰۰ نفر امدادگر فعال و آماده خدمت می باشند.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , , ,