تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۷:۵۵
کد خبر : 31479
سردار نقدی:

«معمای شاه» اثری پخته و وزین است/ نشان دادن عمق پلیدی‌های خاندان پهلوی در شأن تلویزیون نیست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نشان دادن عمق زشتی و تباهی‌هایی که در خانواده سلطنتی پهلوی وجود داشته است، از صدا و سیما قابل پخش نیست و ما نیز باید این محدودیت‌ها را بدانیم و با در نظر گرفتن آنها به تماشای سریال «معمای شاه» بنشینیم.

«معمای شاه» اثری پخته و وزین است/ نشان دادن عمق پلیدی‌های خاندان پهلوی در شأن تلویزیون نیست

به گزارش دزنا۲۴”سردار «محمدرضا نقدی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره سریال «معمای شاه» گفت: سریال «معمای شاه» را می‌بینم و آنقدر مضمونش برایم مهم و جذاب است که هنگام تماشای آن به هیچ چیز دیگر توجه نمی‌کنم.

وی ادامه داد: تاکنون و با گذشت ۳۵ قسمت از این سریال کار آقای ورزی را اثری وزین و پخته می‌دانم و معتقدم از نظر محتوایی پیام‌هایی که می‌باید را رسانده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: البته نشان دادن عمق زشتی و تباهی‌هایی که در خانواده سلطنتی پهلوی وجود داشته است، از صدا و سیما قابل پخش نیست و ما نیز باید این محدودیت‌ها را بدانیم و با در نظر گرفتن آنها به تماشای این سریال بنشینیم.

سردار نقدی همچنین بیان داشت: اگر مخاطبان این سریال، همه موضوع‌هایی که گفتم را به عنوان اشاره‌ای برای واقعیت در نظر بگیرند خیلی خوب است و نباید تصور کنیم اتفاق‌ها و رفتارهایی که در «معمای شاه» می‌بینیم دقیقا عین همان چیزی است که در دوران پهلوی و در آن خانواده افتاده است، چراکه ماجراهای واقعی خاندان پهلوی خیلی بدتر و زشت‌تر از اینهاست و نشان دادن آن پلیدی‌ها در شأن تلویزیون جمهوری اسلامی نیست.

وی در پایان ضمن ترغیب کارگردان‌ها به سمت ساخت آثار تاریخی گفت: کارگردان‌ها را به ساخت چنین سریال‌هایی تشویق می‌کنیم و امیدواریم باز هم از این دست آثار را در رسانه ملی شاهد باشیم.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:فارس

 

اشتراک مطلب با :
, , , ,