تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۹:۵۱
کد خبر : 31466

خادمان حرم رضوی از بیماران بستری در بیمارستان دزفول عیادت کردند

خادمان حرم ثامن الحج علی ابن موسی الرضا(ع) با حضور در بیمارستان بزرگ دزفول از بیماران بستری عیادت کرده و برای شفای آنها دعا کردند.

خادمان حرم رضوی از بیماران بستری در بیمارستان دزفول عیادت کردند

به گزارش دزنا۲۴”کاروان خادمان امام رضا (ع) صبح شنبه در بدو ورود به دزفول با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان پیام سلام هشتمین امام شیعیان را به مردم دزفول ابلاغ کرد.
نادر سعادتی فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در آیین استقبال از کاروان خادمان امام رضا (ع) در دفتر امام جمعه دزفول گفت: در مدت یک روز حضور خدمان حرم رضوی در دزفول برنامه های مختلفی از جمله دیدار با مردم در نظر گرفته شده است.
حجت الاسلام سیداحمد مروج به نمایندگی از دفتر امام جمعه دزفول نیز گفت:شرط ورود به توحید ولایت است که ما با داشتن امام رضا (ع) از نعمت ولایت برخورداریم .
وی خواستار توفیق خدمت گذاری به زائران از سوی خادمان حرم امام رضا (ع) شد و ورود آنها به شهرستان دزفول را مایه برکت و افتخار دانست .
محسن نامجو مدیر کاروان خادمان امام رضا (ع) نیز در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: این کاروان در قالب چهار گروه با تعداد ۱۰ نفر از خادمان حرم مطهر رضوی شامل دربانان ، فراشان و دیگر خادمان وارد خوزستان شدند و در هشت روز گذشته به شهرهای مختلف استان از جمله اندیمشک ، شوش ، هندیجان ، آغاجاری ، بندر ماهشهر ، خرمشهر ، آبادان ، امیدیه ، هویزه سفر کرده و مورد استقبال دوستداران ولایت قرار گرفتند.
وی افزود:برنامه های فرهنگی فراوانی با حضور خادمان امام رضا (ع) در روستاهای استان خوزستان برگزار شد.
نامجو به اتفاق جالبی که در سفر به خوزستان برای کاروان خادم حرم رضوی رخ داد اشاره کرد و گفت: ۲ طایفه عرب زبان در یکی از روستاهای بخش شاوور شوش بیش از ۱۵ سال با هم اختلاف و درگیری داشتند که با وساطت انجام شده بین آنان سازش برقرار شد.
حضور در آستان متبرک حضرت سبزقبا(ع) ، تجلیل از هنرجویان موسسه آموزشی مهد الرضا(ع) و حضور در روستای سید نور از دیگر برنامه های سفر خادمان حرم رضوی در دزفول است.

انتهای پیام /۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,