تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۰:۳۱
کد خبر : 31443
نماینده مردم دزفول:

پالایشگاه دزفول طبق شاخص های زیست محیطی احداث می شود

به گزارش دزنا ۲۴” مهندس پاپی زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه در رابطه با مشکلات بیمارستان گنجویان اظهار کرد : در خصوص سخت افزاری و نرم افزاری حوزه بهداشت دزفول انجام گرفته است. وی افزود : نقطه عطف پیشرفت بهداشتی دزفول ارتقا دانشگاه علوم پزشکی است. وی همچنین گفت : یکی از مشکلات […]

پالایشگاه دزفول طبق شاخص های زیست محیطی احداث می شود

به گزارش دزنا ۲۴” مهندس پاپی زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه در رابطه با مشکلات بیمارستان گنجویان اظهار کرد : در خصوص سخت افزاری و نرم افزاری حوزه بهداشت دزفول انجام گرفته است.

وی افزود : نقطه عطف پیشرفت بهداشتی دزفول ارتقا دانشگاه علوم پزشکی است.

وی همچنین گفت : یکی از مشکلات اساسی حوزه بهداشت دزفول مربوط به کمبود امکانات فیزیکی است.
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت : کمبود تخت بیمارستانی در دزفول کم است و با توجه به افزایش جمعیت دزفول و مراجعه شهرهای همجوار با مشکل روبرو شده ایم که باید از ۳۰ سال قبل طراحی میشد که صورت نگرفته است.

وی ادامه داد : بیمارستان تامین اجتماعی از سال ۹۱ مجوز و بودجه لازم را اخذ کردیم و ساخت آن از سال گذشته آغاز شده است.

پاپی زاده بیان داشت : جای تاسف دارد عده ای اخباری مبنی بر تعطیلی و توقف ساخت آن منتشر میکنند در حالی که طبقه ششم آن در حال ساخت است و به نسبت سایر بیمارستانهای استان از سرعت ساخت بهتری برخوردار است

پاپی زاده ساخت بزرگترین بیمارستان شمال خوزستان را از دیگر اقدامات جهت توسعه حوزه بهداشت دزفول عنوان کرد.

وی در ادامه با بیان مشکل فاضلاب شهر سیامنصور گفت : فاضلاب سیاه منصور بزرگترین مشکل زیست محیطی منطقه است که در این زمینه شهرداران باید سهم بسزایی در برطرف کردن این مشکل انجام دهند .

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد : با احداث تسویه خانه کارخانه خمیر مایه و با توجه به بازدید استاندار خوزستان و حمایت وی از کارخانه خمیر مایه بزودی شاهد کاهش این مشکل خواهیم بود .

پاپی زاده گفت : برای پروژه احداث پالایشگاه دزفول هنوز مجوزی صادر نشده و در حال اخذ مجوز ها هستیم .

پاپی در این رابطه گفت : در دیداری که با وزیر نفت صورت گرفت موافقت احداث پالایشگاه جدیدی را در دزفول اخذ کردیم که ظرفیت تولیدی بالغ بر ۱۰۰ بشکه نفت دارد .

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اظهار کرد: در گذشته برخی زمین ها به نام اجرای برخی پروژها واگذار شد که با تلاش فرمانداری و دفتر نماینده توانستیم ۳۰۰ هکتار از زمین ها را پس بگیریم و به برخی سرمایه گذاران فعال تحویل دهیم .

وی نسبت به استخدام در کارخانه فولاد دزفول گفت : رعایت عدالت در استخدام الزامی است و هیچ فردی با روابط و سفارش حق استخدام شدن را ندارند و باید همه متقاضیان در آزمون ورودی که توسط دانشگاه صنعتی شریف بصورت تست برگزار خواهد شد شرکت کنند .

وی در رابطه با مدیریت سد دز در سیل اخیر گفت : این سیل پدیده طبیعی نبود و ظعف انسانی و مدیریتی بود که نمودارها و آمار و ارقام رو ما در دست داریم و بزودی وزیر در مجلس باید پاسخگوی سوالات ما در این زمینه باشد و از بعد قضایی هم در حال پیگیری هستیم .
وی با توجه به سخن یکی از خبرنگاران خاطر نشان کرد : من نماینده ای مستقل هستم و مهمترین دغدغه ای که دارم رسیدگی به مشکلات و معیشت مردم است .

پاپی در مورد بودجه آبفا دزفول گفت : تاسیسات آب شهرستان مربوط به ۴۰ سال پیش است که در تلاش هستیم که بودجه دزفول را مستقل کنیم .

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :
, , ,