تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۷:۲۵
کد خبر : 31421
فرمانده انتظامی خوزستان گفت:

کشف ۹ میلیارد ریال کالای قاچاق در اندیمشک

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۹ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در بازرسی از چهار دستگاه کامیون در شهرستان اندیمشک کشف و ضبط شد.

کشف ۹ میلیارد ریال کالای قاچاق در اندیمشک

به گزارش دزنا۲۴”سردار محمدرضا اسحاقی در گفتگو با خبرنگار ما گفت:در راستای مبارزه با کالای قاچاق و مخلان نظام اقتصادی کشور، ماموران انتظامی ایستگاه پل زال در ۵۰کیلومتری شمال اندیمشک پس از مشکوک شدن به چهار دستگاه کامیون کشنده آنها را متوقف کردند.
وی گفت: ماموران در بازرسی از بار کامیون ها که به مقصد استان تهران در حرکت بودند مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل ۲ هزار و ۲۲۷ حلقه لاستیک خودرو، تعداد ۲۸۹ کارتن قفل ، تعداد زیادی دریل و اره شارژی فاقد هرگونه مدارک گمرکی و قانونی به ارزش تقریبی ۹ میلیارد ریال کشف شد.
سردار اسحاقی گفت:در این خصوص چهار قاچاقچی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی خوزستان اظهار کرد:قاچاق کالا باعث ضربه زدن به اقتصاد ملی کشور و از کار افتادن صنایع داخلی می شود که پلیس استان با عزمی راسخ با این معضل برخورد قاطع می کند.
هفته گذشته نیز یک محموله مواد مخدر که از یکی از استانها در حال حمل به خوزستان بود پس از تعقیب و گریز در پلیس راه اندیمشک – خرم آباد توقیف شد که در این عملیات بیش از ۸،۵ کیلو گرم هروئین از یک دستگاه خودروی نیسان کشف و ضبط و در این راستا سه نفر دستگیر شدند.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , , ,