تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۹:۰۰
کد خبر : 31338
شهردار دزفول:

بازسازی های پس از سیلاب در دزفول ادامه دارد

شهردار دزفول از ادامه روند بازسازی های پس از سیلاب در این شهر خبر داد.

بازسازی های پس از سیلاب در دزفول ادامه دارد

به گزارش دزنا۲۴”محمدرضا کرمی نژاد در گفتگو با خبرنگار ما، در مورد آخرین وضعیت بوستان ساحلی «علی کله» اظهار کرد: پس از وقوع سیلاب فروردین ماه سال جاری که منجر به ازبین رفتن ساحل رودخانه شد شهرداری با بسیج تمام عوامل خود اقدامات ویژه ای در جهت بازسازی دو قسمت شرق و غرب رودخانه انجام داد.

وی افزود: قسمت عمده خرابی های موجود در علی کله بازسازی شد و ازهر کدام به ترتیب بهره برداری کردیم تا اینکه در اول ماه مبارک رمضان بوستان علی کله فعالیت مجدد خود را آغاز کرد.

شهردار دزفول با بیان اینکه مرمت ویرانی های ناشی از سیلاب و ساحل سازی هزینه زیادی برای مجموعه ما داشت، گفت: در حال حاضر کار بازسازی، تامین روشنایی و محوطه سازی در ساحل علی کله ادامه دارد و در آینده نزدیک پس از اتمام زیرسازی ها، نصب سایه بان نیز در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.

اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در «علی کله»

کرمی نژاد با اشاره به حضور مثمرثمر نیروهای انتظامی و ستاد احیای امر به معروف در علی کله برای اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی، عنوان کرد: طی چند وقت گذشته با برنامه ریزی های حسینیه ثارالله محلی در بوستان علی کله برای اقامه نماز جماعت، برگزاری جشن، مراسم های شاد و مذهبی، جلسات قرائت قرآن و پاسخگویی به مسائل دینی ایجاد شده که یک اقدام نو و مفید است.

وی از تلاش برای جداسازی افراد مجرد و خانواده ها در ساحل علی کله با سفارش امام جمعه دزفول، خبر داد و اضافه کرد: در جلساتی که با متولیان این برنامه داشتیم به نتایج مثبتی رسیده ایم و تاکنون برخی اقدامات نیز در این زمینه صورت گرفته تا پس از انجام این مهم، خانواده ها و افراد مجرد بتوانند با آرامش بیشتری به تفریح بپردازند.

شهردار دزفول در ادامه بر تلاش عوامل شهرداری برای ایجاد یک فضای آباد و پرنشاط در بوستان علی کله برای کسب رضایت بیشتر شهروندان تاکید کرد.

کرمی نژاد همچنین در خصوص میزان رضایتمندی شهروندان و مسافران از وضعیت کنونی علی کله، گفت: در تمام طول شبانه روز جمعیت بسیار زیادی وارد بوستان علی کله می شوند به گونه ای که در سرتاسر ساحل شاهد حضور جمعیت کثیری از شهروندان و مسافران هستیم که می توان رضایت را در چشمان بسیاری از آنها دید چرا که تمام خدماتی که مورد نیاز این مکان تفریحی بود از جمله خدمات نظافت، تفریحی، امنیتی و شرعی انجام گرفته و یا در حال اجراست.

انتهای یپام/۷۲۱

منبع:مهر

اشتراک مطلب با :
, , , , ,