تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۷:۴۵
کد خبر : 31230
امام جمعه دزفول:

امام جمعه دزفول: توجه به جایگاه ویژه دزفول در استان خوزستان مطالبه مردم این شهرستان از استاندار است

امام جمعه دزفول با مثبت ارزیابی کردن سفرهای درون استانی استاندار خوزستان گفت:توجه به ظرفیت ها و جایگاه ویژه دزفول از مطالبات جدی مردم این شهرستان از نماینده عالی دولت در استان خوزستان می باشد.

امام جمعه دزفول: توجه به جایگاه ویژه دزفول در استان خوزستان مطالبه مردم این شهرستان از استاندار است

به گزارش دزنا۲۴”غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به منظور بررسی مسایل و مشکلات دزفول و نیز دیدار از طرح های اقتصادی در دست اجرا امروز وارد این شهرستان شد.
حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی امروز در حاشیه سفر استاندار خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:سفرهای درون استانی استاندار خوزستان فرصتی برای آشنایی نماینده عالی دولت با مسایل و مشکلات در مناطق شهری و روستایی این استان می باشد.
وی اظهار کرد: برنامه ریزی دقیق و کارشناسی در جریان این سفرها دستاوردهای بهتری برای استان خوزستان در بخش های مختلف به دنبال خواهد داشت.
امام جمعه دزفول گفت:این شهرستان با برخورداری از ظرفیت های مختلف جایگاه ویژه ای در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد که در تصمیم گیری مجموعه مدیریت استان خوزستان باید مورد توجه قرار گیرند.
وی فرودگاه ، دسترسی متنوع به زیر ساخت های حمل و نقل ، تولید ۲ میلیون تن انواع محصولات کشاورزی ، میدان میوه و تره بار با ظرفیت بالا در شمال خوزستان ، مراکز علمی ، دانشگاهی و حوزوی موجود در شهرستان دزفول را در فرایند رشد و توسعه استان و کشور موثر دانست و گفت: از این ظرفیت ها باید با برنامه ریزی و کار کارشناسی به درستی استفاده شود.
حجت الاسلام قاضی افزود:باید دزفول با تمام ظرفیت ها دیده شود تا بتوان به درستی به مردم این شهرستان خدمت رسانی کرد.
بررسسی مسایل و مشکلات شهرستان دزفول در نشست کارشناسی ، افتتاح بزرگترین سیلوی بتنی کشور ، دیدار از چند طرح اقتصادی ، تولیدی و اشتغالزا و برگزاری نشست خبری برنامه سفر یکروزه استاندار خوزستان به دزفول می باشد.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

 

اشتراک مطلب با :
, , ,